Maksims Duinovs cīņā ar Uzbekistānas sportistu. Publicitātes foto.


No 4. līdz 8. oktobrim Odivelā (Portugāle) notika Pasaules džudo čempionāts junioriem, kurā startēja 541 džudisti no 68 valstīm. Šajās prestižajās sacensībās Latviju pārstāvēja divi Liepājas Kompleksās sporta skolas sportisti – Ivans Mihaļovs un Maksims Duinovs un viņu treneris Vladimirs Ševkovs, portālu informēja sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Maksims Duinovs, startējot svara kategorijā līdz 90 kilogramiem, izcīnīja bronzas medaļu. Sportista treneris Vladimirs Ševkovs dalās emocijās: "Sacensībās bija grūts iesākums – tveice iesildīšanās zālē, stresu radīja arī lidojumā aizkavējusies bagāža, viss notika ar piedzīvojumiem un ne pēc plāna. Pirmā cīņa ar slovāku bija grūta, bet Maksims saņēmās, sajuta pārliecību un sekoja uzvara pār ASV džudistu. Vienīgais zaudējums sportistam no Azerbaidžānas, tālāk pārliecinoša uzvara pār šī brīža Eiropas junioru čempionu no Nīderlandes. Cīņā par trešo vietu pārspēts tiek sportists no Uzbekistānas. Maksims ļoti gribēja šo medaļu. Tā ir svarīga uzvara mūsu pilsētai, džudo federācijai un Latvijai."


Ivans Mihaļovs, savukārt, startēja svara kategorijā līdz 81 kilogramam. Pirmajā kārtā Ivans bija brīvs, bet otrajā kārtā diemžēl zaudēja Tadžikistānas pārstāvim.


Maksims Duinovs ar treneri Vladimiru Ševkovu. Publicitātes foto.