Futbola klubs "Valmiera" jaunās sezonas UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas otrajā kārtā tiksies ar Ziemeļmaķedonijas komandas Tetovas "Škendija" un armēņu Erevānas "Ararat" pāra uzvarētāju, noskaidrojās trešdien notikušajā izlozē, ziņo LETA.

Tikmēr "Liepāja" otrajā kvalifikācijas kārtā var spēlēt ar pazīstamo Šveices komandu Bernes "Young Boys", kamēr "Riga" potenciālie pretinieki varētu būt "Ružomberok" no Slovākijas vai Kauņas "Žalgiris" no Lietuvas.

Jau ziņots, ka "Liepāja" kvalifikācijas pirmajā kārtā spēlēs ar "Gjilani" vienību no Kosovas, bet "Riga" tiksies ar īru "Derry City". Pāra uzvarētājs iekļūs UEFA Eiropas Konferences līgas atlases otrajā kārtā, bet zaudētājiem eirokausi būs beigušies.

UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas pirmajā kārtas mači notiks 7.jūlijā, bet atbildes spēles – 14.jūlijā. Liepājnieki pirmo spēli aizvadīs savā laukumā, bet "Riga" pirmais mačs būs jāspēlē viesos.

Kvalifikācijas otrās kārtas spēles notiks 21.jūlijā un 28.jūlijā. Iepriekšējās sezonas Latvijas vicečempione "Valmiera" pirmo maču aizvadīs savā laukumā.