Atsākoties aktīvākai sporta dzīvei, 20.novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, norisināsies spēka, ātruma un izturības sacensības "Liepāja Throwdown 2021". Krosfita sporta veida entuziasti aicināti pieteikties sacensību kvalifikācijai, kas norisināsies no 11. līdz 24.oktobrim, informē sporta kluba "Power House Liepāja" vadītājs Jānis Putra.

Sacensībās aicināti piedalīties sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kvalifikācija noritēs divu nedēļu garumā, un dalībniekiem kopumā būs jāizpilda 4 uzdevumi – divi pārbaudījumi katrai nedēļai. Uzdevumi tiks izsludināti katras nedēļas sākumā, attiecīgi 11. un 18.oktobrī. Sportistiem līdz katras nedēļas beigām, attiecīgi līdz 17. un 24.oktobrim, vērtēšanai būs jāiesniedz uzfilmēts pārbaudījumu veikšanas videomateriāls.

Kvalifikācijas rezultāti tiks paziņoti 25. vai 26. oktobrī. Spēcīgākie dalībnieki tiksies Liepājas Olimpiskajā centrā sacensību fināla dienā.

Šogad sacensībās startēt aicināti dažāda dzimuma un vecuma pārstāvji 8 kategorijās: sporta klasē vīriešiem un sievietēm, 35+ klasē vīriešiem un sievietēm, elites klasē sievietēm un vīriešiem, pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 16 līdz 17 gadiem. Agrās pieteikšanās cena līdz 11. oktobrim ir 20 eiro, ja dalībnieki piesakās pēc 11. oktobra, tad 25 eiro no sportista.

Vērot sacensības klātienē un atbalstīt sportus aicināti arī liepājnieki un pilsētas viesi. "Liepāja Throwdown 2021" notiks no pulksten 9 līdz aptuveni 20. Tāpat kā iepriekš uzdevumu starplaikos notiks konkursi skatītājiem, kuru laikā apmeklētāji varēs iegūt balvas.  

Pandēmija ieviesa lielas izmaiņas iekštelpu sportā, norāda sacensību organizators, sporta klubs "Power House Liepāja" vadītājs Jānis Putra. "Šogad sacensību galvenais mērķis ir atkal iekustināt sporta dzīvi, kopīgiem spēkiem atgriezt to iepriekšējā intensitātē, kā arī motivēt sporta entuziastus un sportistus atgriezties sportā. Tāpēc aicinām dažāda vecuma un sagatavotības sportistus mesties iekšā izaicinājumā un piedalīties sacensībās."

Galvenā balva ir ceļojošais spēka kauss, kā arī dažādas balvas no sponsoriem un atbalstītājiem – sporta uzturs un inventārs.

Reģistrācija, sacensību nolikums un papildu informācija ir pieejama mājaslapā: liepajathrowdown.lv, kā arī "Liepāja Throwdown" un "Power House Liepāja" facebook lapās.

Sacensības organizē sporta klubs "Power House Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Apmeklējot un piedaloties sacensībās, lūdzam pievērst uzmanību vairākiem drošības nosacījumiem:
• sacensībās drīkst piedalīties un tās apmeklēt var tikai personas ar "Covid–19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
• bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāspēj uzrādīt "Covid–19" vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros;
• ievērojot pamata drošības nosacījumus, sacensības apmeklēt un tās klātienē vērot var arī ģimenes a bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem.