Sestdien, 7.martā, Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, norisināsies spēka, ātruma un izturības sacensības "Liepāja Throwdown 2020", pulcējot Liepājā daudzus sportistus – kopumā kvalifikācijas posmā piedalījās 165 dalībnieki, bet Liepājā sacensību fināla dienā satiksies 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Vācijas, informē sporta kluba "Liepāja Power House" vadītājs Jānis Putra.


Sacensību galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un sniegt aizraujošu iespēju sportistiem sacensties savā starpā, tādējādi paaugstinot arī savu profesionālo meistarību. Atšķirībā no iepriekšējos gados organizētajām spēka sacensībām, šajā gadā paredzēts interesants jauninājums – uzdevums baseinā, kura izpildes laikā tiks pārbaudīta atlētu kardio izturība. Augot dalībnieku skaitam, arī sacensību norises teritorija ir kļuvi lielāka, un pirmo reizi tiks izmantota visa Liepājas Olimpiskā centra arēna.
Vērot sacensības klātienē un atbalstīt sportus aicināts ir ikviens aktīvā dzīvesveida entuziasts. "Liepāja Throwdown 2020" notiks no pl. 9.00 līdz aptuveni pl. 19.00. Uzdevumu starplaikos notiks konkursi skatītājiem, kuru laikā apmeklētāji varēs iegūt vērtīgas balvas.

Sacensībās startēs dažāda dzimuma un vecuma pārstāvji 8 kategorijās: vīriešu un sieviešu elites klasē, sporta klasē vīriešiem un sievietēm, 35+ klasē vīriešiem un sievietēm, pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 15 līdz 17 gadiem.

Šogad sacensības norisinās divos etapos: no 3. līdz 16. februārim dalībnieki piedalās sacensību kvalifikācijā, iesniedzot vērtēšanai uzfilmētu pārbaudījumu veikšanas videomateriālu, savukārt 7.martā spēcīgākie, kvalifikāciju izturējušie dalībnieki tiksies olimpiskajā centrā sacensību finālā.

Galvenā balva ir ceļojošais spēka kauss, kā arī dažādas balvas no sponsoriem un atbalstītājiem – sporta uzturs un inventārs no SIA "Tru-Fit", SIA "KL FOODS", SIA "G-FITNESS". Pirmo reizi tiks pasniegta arī naudas balva, to saņems elites klases uzvarētāji.

Sacensību nolikums un papildu informācija ir pieejama mājaslapā, kā arī "Liepāja Throwdown" un "Power House Liepāja" facebook lapās.
Sacensības organizē sporta klubs "Power House Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu.