Ceturtdien, 3.augustā tika aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas noslēdzošais, 5.posms, kurš pulcēja 118 dalībniekus, kas bija apvienojušies 59 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu trīs dažādās grupās vīriešu un sieviešu konkurencēs, portālu informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Pludmales tenisa līgas 5.posms norisinājās vīriešu un sieviešu pāru konkurencē. Kā jau iepriekš minēts, šogad sacensības tiek aizvadītas trīs grupās – augstākajā, vidējā un iesācēju līmenī. Augstākā līmenī savā starpā sacentās 8 vīriešu un 11 sieviešu pāri, vidējā līmenī par uzvaru 5.posmā sacentās 14 vīriešu un 12 sieviešu pāri, bet iesācēju konkurencē par posma uzvarētājiem vēlējās kļūt 8 vīriešu un 6 sieviešu pāri.

Augstākā līmeņa vīriešu konkurencē par sacensību 5.posma uzvarētājiem kļuva Edgars Ošs un Kaspars Daugulis, 2.vietā ierindojās Ingus Kairis un Artis Zombergs, bet goda pjedestālu noslēdza Kristaps Juškevics un Mārtiņš Ivanovs. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Aija Kalnīte un Edīte Daugule, 2.vietā ierindojās Zane Vilnīte un Laila Beiere, bet 3.vietā – Elīna Bogdane un Sanita Punga.

Vidējā līmenī par 5.posma uzvarētājiem vīriešu konkurencē kļuva Andris Ērglis un Rūdolfs Otto, 2.vietā ierindojās Pauls Juriks un Arvis Jančauskis, bet goda pjedestālu noslēdza Raivis Kalējs un Jānis Petermanis. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvarēja Sanita Lanka un Kristina Pūlīte, 2.vietā – Arta Jurika un Kristīne Sveile, bet 3.vietu ieguva Ilze Mikne – Šaudine un Sintija Ķemere.

Iesācēju līmenī 1.vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Kristaps Mickus un Jānis Pūlītis, 2.vietā ierindojās Jānis Jākobsons un Kristaps Bergs, bet 3.vietā – Jānis Vindigs un Arturs Bunka. Tikmēr sieviešu konkurencē 5.posmā 1.vietu izcīnīja Elīna Saukante un Daiga Šķila, 2.vietu ieguva Anete Krūma un Agate Miķelsone, bet 3.vietu ieguva Sintija Muskate un Aija Tēraude.

Ar pilniem 5.posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT.


Līdz ar to ir noslēgusies 2023.gada Liepājas pludmales tenisa līga. Taču šogad 19.un 20.augustā norisināsies Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā, par kurām informācija sekos drīzumā.

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas, Liepājas Olimpiskā centra un "Fortius" atbalstu.


Tiekamies smiltīs!