Svētdien, 19.martā, Liepājā mototrasē "Lauma" no pulksten 12 visas dienas garumā norisināsies sezonas pirmās oficiālās motokrosa sacensības "Liepājas Kauss 2023", kurās dalību pieteikuši Baltijas un Ziemeļeiropas vadošie sportisti. Skatītājiem ieeja bez maksas.

Dalību sacensībās pieteikuši tādi vadošie Baltijas sportisti kā Toms Macuks, Kārlis Kalējs, Tomass Šaicāns, Jānis Kubuliņš, Markuss Kokins, Alberts Knapšis, igauņu braucēji Tanels Leoks, Indreks Magi, Gerts Krestinovs, Karels Kutsars, Travis Leoks, Lukass Leoks, Sebastjans Leoks, Erki Kahro, Andero Lusbo, Kairo Katkosilts, Tanels Rauks, Karels Tilks, lietuviešu braucēji Domants Jazdausks, Erlands Mackonis, Nerimantas Jučus, arī somu braucējs Juso Matikainens u.c.

Sacensības noritēs vienu dienu, visas dienas garumā, pirmajiem braucieniem sākoties pulksten 12.00. Piedalīties aicināti visi - jaunākie piloti ar 65 kubikcentimetru (cc) motocikliem, 85 cc, Solo D, Solo C, Solo B, Open klašu braucēji.

""Liepājas Kauss" būs šīs sezonas pirmās oficiālās motokrosa sacensības. Astoņus gadus Liepājā aicinājām kopā dažādu vecumu un meistarības moto entuziastus un sportistus, lai draudzīgā atmosfērā, bez sacensību radītās spriedzes gūtu braukšanas pieredzi pirms jaunās sacensību sezonas. "Motokrosa karuselis" bija iespēja trasē satikt cīņubiedrus un kopīgi iesildīties pēc garās ziemas pauzes, šogad šis pasākums ir pārtapis jau oficiālās sacensībās un nu jau ar spriedzīti, bet ne mazāku prieku un entuziasmu cīnīsimies plecu pie pleca," par sacensībām stāsta to organizators, motosportists un motokrosa treneris Lauris Freibergs.

Braucienu starplaikos atrakcijas ar balvu fondu arī līdzjutējiem. Nāc, baudi, atbalsti un fano! Skatītājiem ieeja bez maksas.

Pasākums notiek ar Liepājas pašvaldības atbalstu.