Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16.jūnijam, Liepājas pilsētas stadioni, kā arī Grobiņas stadions uz "Dobrecova cup" pulcēja jaunos futbola entuziastus un viņu atbalstītājus.

Futbola turnīrā piedalījās 96 komandas no 6 valstīm un no 51 futbola akadēmijas. Turnīra svinīgā atklāšana norisinājās 14. jūnijā stadionā "Daugava" pirms futbola leģendu spēles Liepāja – Krievija, veicot goda apli apkārt stadionam.

Trijās emociju pilnās dienās un spraigās spēlēs tika noskaidrotas spēcīgākās futbola akadēmijas.

U-8 vecuma grupā uzvaras laurus plūca ārvalstu futbolisti FK Minsk (Baltkrievija), aiz sevis atstājot FC Tallinn (Igaunija) un Sshor-5 Kaliningrad (Krievija).

U-9 vecuma grupā čempionu titulu izcīnīja rīdzinieki RFS, aiz sevis atstājos divas baltkrievu komandas FK Minsk un FK Minsk/2.

U-13 vecuma grupā trofejas ieguva aktīvie JDFS Alberts jaunieši, aiz sevis atstājot SK Babīte un Lietuvas komandu Džiugas FC.

Savukārt U-14 vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva komanda BE1 National Football academy no Lietuvas, aiz sevis atstājot komandu Vilnius FM un JFA Jelgava.

Atgādinām, ka jau no 9. līdz 11. augustam tiekamies  "Dobrecova cup" otrajā posmā, kad turnīrs norisināsies vecumu grupās U-10, U-11 un U-12.