Sestdien, 9.septembrī, Valmierā norisinājās "Citro" senioru tūres 3.posms, kur šoreiz startēja divi liepājnieki, kopā izcīnot divas medaļas, portālu informēja badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

Sudrabs Guntim Pirktiņam un Aigaram Brečam vīru dubultspēles vecuma grupā 45+, kur trillera cienīgā finālā, sīvā cīņā, ar diviem pagarinājumiem 21-23, 21-23 nācās atzīt Aleksandra Božeņecka (Valka) un Uģa Brieža (Rīga) pārākumu.


Vīru dubultspēles sudrabs Guntim Pirktiņam un Aigaram Brečam. Publicitātes foto.


Bronza Guntim Pirktiņam vienspēlēs mazajā finālā, pārliecinoši 21-16, 21-7 pārspējot Ingusu Buku (b/k "Dārta").


Guntim Pirktiņam vienspēlēs bronza. Publicitātes foto.


"Citro" senioru tūre norisinājās trīs posmos Jelgavā, Liepājā un Valmierā. Tūres kopvērtējuma rezultāti tiks paziņoti un uzvarētāji apbalvoti pēc Latvijas senioru čempionāta saviesīgajā pasākumā 2023.gada 2.decembrī, kur arī mūsu senioriem ir reālas izredzes nokļūt laureātu godā.

Medaļu birums vasaras sezonu noslēdzot mūsu badmintonistiem arī Lietuvā, Palangas dubultspēļu turnīrā "Smešo taure".

Zelta godalgas demonstrējot stabilu sniegumu, gūstot uzvaras visas četrās spēlēs, Martai Heizei un Žanetei Griniecei.


Zelts Martai Heizei un Žanetei Griniecei. Publicitātes foto.


Sudrabs vīriešu dubultspēlēs Leonardo Golovčenko un Guntim Pirktiņam, trīs setu finālmačā ar pagarinājumu 22-24, 21-14, 19-21, piekāpjoties Arnoldam Slušnim un Sauliusam Eibukas.

Sudraba medaļas Leonardo Golovčenko un Martai Heizei jauktajās dubultspēlēs, kur spēlē par zeltu pēc 1.seta pagarinājuma, piekāpjoties ar rezultātu 21-23, nespēja atgūties, kā rezultātā ar 11-21 tika zaudēts arī otrais sets un pjedestāla augstākais pakāpiens atdots klaipēdiešiem Vidasam Martinkus un Juditai Vaidekienei.

Visi rezultāti ŠEIT un ŠEIT.