Kristapam Porziņģim ir atbilstošs svars, lai būtu labā formā, uzskata Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas "Mavericks" galvenais treneris Riks Kārlails, ziņo aģentūra LETA.

Porziņģis sarunā ar medijiem pieļāvis iespēju, ka rehabilitācijas laikā nav pareizi palielinājis svaru. Otrdien Kārlails, attālināti atbildot uz žurnālistu jautājumiem, atzīmēja, ka nav noraizējies par Porziņģa svaru.

"Viņš ar mums kopā ir spēlējis vairāk nekā 50 mačus. Tas svars, ko viņš uzņēma rehabilitācijas periodā, ir pakāpeniski samazinājies. Man kādu laiku nav bijusi ar viņu saruna par svaru un to, kā viņš jūtās, taču viņš izskatās lieliski. Šobrīd man patīk tas, kā viņš kustās. Viņam treniņos bija spēlēm līdzīgas situācijas. 

Viņš labi kustās un ir bijis ļoti strādīgs nodarbībās laukumā un trenažieru zālē, lai būtu atbilstošā formā," skaidroja Kārlails.

Trešdien Porziņģis kopā ar komandu dosies uz Orlando, kur turpmākos mēnešus tiks aizvadīts sezonas noslēguma turnīrs.

Liepājnieks šosezon laukumā devies 51 spēlē, kurā vidēji guvis 19,2 punktus, izcīnījis 9,5 atlēkušās bumbas, veicis 1,7 rezultatīvas piespēles un bloķējis 2,1 metienu.

Dalasas komanda Rietumu konferencē ieņem septīto vietu un tikpat kā nodrošinājusi vietu izslēgšanas turnīrā.

NBA sezona atsāksies 31.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.