Laikā no 20. līdz 22. maijam Pamplonā (Spānija) notika FIG Pasaules izaicinājuma kausa sacensības mākslas vingrošanā "World Challenge Cup 2022". Kopā ar mākslas vingrošanas treneri, starptautiskās kategorijas tiesnesi Tatjanu Ņikitinu uz sacensībām devās divas Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) audzēknes Nikola Vasiļjeva (2006.) un Evelīna Ivanova (2003.), informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.

Daudzcīņā Evelīna Ivanova ierindojās 18. vietā, Nikola Vasiļjeva 19. vietā 35 citu valstu izlašu vingrotāju vidū. Vingrotāju trenere un tiesnese Tatjana Ņikitina ir ļoti gandarīta ar savu audzēkņu sniegumiem.

Savukārt 21. un 22. maijā pēc divu gadu pārtraukuma Klaipēdā notika ikgadējais starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā "Kregždutes 2022". Tajā piedalījās vingrotājas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja audzēknes, tiesnese Jeļena Rieksta un trenere Aleksandra Rjabko.

Zelta medaļu savā vecuma grupā ieguva Sofja Stankeviča, sudrabs Adrianai Ronei, Marijai Opekunovai, Elīzai Annai Solovjovai un Danielai Audziņai. Bronzas medaļas izcīnīja Margarita Margo Zvirgzda, Milāna Vasiļjeva, Šarlote Štalberga un Veronika Šovkuna.

Veronika ir ukrainiete, kura kopš marta trenējās kopā ar Liepājas vingrotājām, un ir ļoti priecīga, par iespēju trenēties un piedalīties sacensībās.