No 15. līdz 19. jūnijam Telavivā (Izraēla) notika Eiropas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā piedalījās labākās vingrotājas no 39 valstīm. Latviju pārstāvēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Nikola Vasiļjeva kā Latvijas izlases dalībniece. Kopvērtējumā Latvijas izlases komanda ierindojās augstajā 11. vietā, tādā veidā nodrošinot Latvijai iespēju piedalīties Pasaules čempionātā rudenī. Sportistes trenerēm par to ir liels prieks un gandarījums.

Nikolas trenere Tatjana Ņikitina saka: "Nikola senioru klasē startē nesen, bet jau dod daudz cerību, viņa pievērsa sev citu valstu tiesnešu un līdzjutēju uzmanību un atstāja par sevi ļoti labu iespaidu. Aiz Nikolas panākumiem ir treneru kolektīva kopīgs darbs.” Kopā ar treneri Tatjanu Ņikitinu ar Nikolu Vasiļjevu strādā arī treneres Jeļena Rieksta, Viktorija Seļivanova un Angelīna Rjabko. Visas ar nepacietību gaida Pasaules čempionātu."

Treneres saka paldies Liepājas Kompleksās sporta skolas direktoram  Naumam Vorobeičikam, skolas administrācijai un Sporta pārvaldes vadītājam Elanam Strazdiņam par palīdzību un atbalstu, informē Liepājas Kompleksā sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.