23.un 24.jūlijā Liepājā norisinājās nosēdzošās "Prince balvas izcīņas" sacensības, kas tika aizvadītas U18 vecuma grupai. Kopā sacensībās piedalījās 32 jaunie tenisisti un tenisistes no visas Latvijas, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skola šajās sacensībās tika plaši pārstāvēta. Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Dāvids Špaks izcīnīja uzvaru, bet Kārlis Vēberis un Veronika Jociene ieguva 3.vietas.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja ar 1.numuru izsētais Dāvids Špaks un ar 4.numuru izsētais Kārlis Vēberis. Abi liepājnieki aizcīnījās līdz pusfinālam un lai iekļūtu finālā viņiem bija jāsacenšas savā starpā. Ar rezultātu 6-0, 6-2 vietu finālā sev nodrošināja Dāvids, līdz ar to Kārlim atlika cīnīties par 3.vietu. Spraigā trīs setu cīņā Kārlis Vēberis ar 6-1, 5-7, 6-3 guva uzvaru pār Haraldu Rožkalnu (Mārupes TS) un izcīnīja bronzas medaļu. Savukārt, finālā ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6-1, 6-0 pār Artūru Žagaru (Event Lab) uzvaru sacensībās nodrošināja liepājnieks Dāvids Špaks.

Godalgoto vietu ieguvēji:
1.vieta – Dāvids Špaks (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Artūrs Žagars (Event Lab)
3.vieta – Kārlis Vēberis (Liepājas Tenisa sporta skola)

Meiteņu konkurencē pusfinālā iekļuva divas liepājnieces – ar 2.numuru izsētā Evelīna Ķīvīte un Veronika Jociene. Pusfinālā Evelīna ar 1-6, 1-6 atzina ar 4.numuru izsētās Jasmīnes Lūses (Mārupes TS) pārākumu, bet Veronika ar 2-6, 3-6 atzina ar 1.numuru izsētās Sofijas Zariņas (Mārupes TS) pārākumu. Mārupes pārstāvju finālā pārliecinošu uzvaru ar 6-1, 6-0 izcīnīja Sofija Zariņa. Savukārt, līdz pusfinālam aizkļuvušās liepājnieces Evelīna un Veronika savā starpā sacentās par 3.vietu. Līdzvērtīgā cīņā ar rezultātu 7-6(4), 7-5 bronzas medaļu izcīnīja Veronika Jociene.

Godalgoto vietu ieguvējas:
1.vieta – Sofija Zariņa (Mārupes TS)
2.vieta – Jasmīne Lūse (Mārupes TS)
3.vieta – Veronika Jociene (Liepājas Tenisa sporta skola)

Sacensības "Prince balvas izcīņa" tika organizētas sadarbībā ar oficiālo Prince izplatītāju Latvijā – Orbsports.lv.