Vairāk nekā 150 dalībnieki no trim Baltijas valstīm sestdien, 21.oktobrī, startēja Baltijas senioru čempionātā badmintonā Rīgā, tostarp arī trīs liepājnieki kopā izcīnot divas 4. un divas 5.vietas, portālu informēja badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

Lielisks starts mūsējiem vienspēlēs, kur līdz pusfinālam aizcīnījās Guntis Pirktiņš, mačā par bronzu atzīstot Ainara Zandera (BK "Baloži") pārākumu.

4.vieta vienspēlēs arī Evai Filkai, kas mazajā finālā piekāpās lielmeistarei, Latvijas reitinga līderei, Anitai Švalbei (BK "Rīga"/VBK/SBK).

5.vieta dubultspēlēs mūsu pārim Santai Bronkai ar Evu Filku, un 5.vieta Santai Bronkai pārī ar Lietuvas pārstāvi Darius Mazetis.

Šie ir līdz šim augstākie rezultāti, ko Liepājas seniori ir uzrādījuši Baltijas senioru čempionātos. Tie devuši pienesumu arī Latvijas reitingā, kur savā vecuma grupā vienspēlēs Pirktiņš ir pakāpies uz 3.vietu, bet Filka – uz 5.vietu.

Atelpas brīdis Liepājas senioriem būs pavisam īss, jo jau 2.decembrī būs jādodas uz Valku, lai startētu Latvijas senioru čempionātā.

Rezultāti pieejami ŠEIT.