No 2.līdz 7.augustam Jūrmalā norisinājās 90.Latvijas Republikas pieaugušo čempionāts tenisā. Par Latvijas čempionēm sieviešu dubultspēlēs kļuva Elza Tomase un Rebeka Margareta Mertena. Savukārt sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs Alise Vindiga izcīnīja 2.vietas. Tikmēr Toms Rolis kopā ar Dāvi Roli izcīnīja 2.vietu vīriešu dubultspēlēs. Jauktajās dubultspēlēs 2.vietu izcīnīja Dāvis Rolis un Rebeka Margareta Mertena, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Matīss Šteinhards, Dāvids Špaks, Toms Rolis, Dāvis Rolis, Elza Tomase, Alise Vindiga, Rebeka Margareta Mertena un Juta Abdulajeva.

Vīriešu konkurencē no liepājniekiem diemžēl neviens neiekļuva vienspēļu ceturtaļfinālā. Savukārt, dubultspēlēs liepājnieku pāris Toms Rolis un Dāvis Rolis aizcīnījās līdz pat finālam, kurā, spraigā cīņā, ar rezultātu 5–7, 6–4, 4–10 tika atzīts Gustava Dambiņa un Reiņa Kupfera pārākums. Līdz ar to Toms Rolis un Dāvis Rolis izcīnīja 2.vietu 90.Latvijas Republikas pieaugušo čempionātā.

Sieviešu konkurencē vienspēlēs līdz pusfinālu cīņām no liepājniecēm aizcīnījās ar 4.numuru izsētā Alise Vindiga un Rebeka Margareta Mertena. Rebeka pusfinālā ar 0–6, 1–6 atzina ar 1.numuru izsētās Danielas Vismanes pārākumu, savukārt, Alise ar 0–6 6–3 6–2 nodrošināja sev vietu finālā pār Margaritu Ignatjevu. Ar rezultātu 2–6, 1–6 Alise atzina Danielas Vismanes pārākumu finālā, līdz ar to, sacensību noslēgumā, liepājniece Alise Vindiga kļuva par Latvijas vicečempioni tenisā.

Sieviešu dubultspēlēs līdz finālam aizcīnījās trīs liepājnieces – Elza Tomase spēlēja vienā pārī ar Rebeku Margaretu Mertenu, savukārt, liepājniece Alise Vindiga, sacentās kopā ar Dārtu Daļecku (ACB/VL tenisa skola). Ar rezultātu 6–3, 6–3 par Latvijas čempionēm sieviešu dubultspēlēs kļuva liepājnieču pāris – Elza Tomase un Rebeka Margareta Mertena, līdz ar to Alise Vindiga ierindojās 2.vietā. Tikmēr jauktajās dubultspēlēs liepājnieku Dāvja Roļa un Rebekas Margaretas Mertenas pāris aizkļuva līdz pat finālam, kurā diemžēl ar 3–6, 3–6 tika atzīts pretinieku pārākums, tādējādi Dāvis Rolis un Rebeka Margareta Mertena ieguva 2.vietu jauktajās dubultspēlēs.