No 13. līdz 15. maijam Tallinā (Igaunija) aizvadīts Ziemeļvalstu čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā U-17 un U-20 vecuma grupās, informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Latvijas izlasi pārstāvēja Liepājas Kompleksās sporta skolas cīņas sportisti Edgars Laugalis, Andrejs Ušakovs, Andris Grīnbergs, Kaspars Bondarenko un Viktorija Irkle. Sportistus sacensībās pavadīja treneri Jānis Rērihs un Artjoms Kravčenko.

Sacensību pirmajā dienā svara kategorijā līdz 110 kg U-17 vecuma grupā par čempionu kļuva Andris Grīnbergs. Viktorijai Irklei (69 kg) brīvajā cīņā 2. vieta. Veiksmīgs starts arī Andrejam Ušakovam (80 kg), kurš savā svara kategorijā ierindojās 5.vietā, demonstrējot augstu sniegumu.
Sacensību otrajā dienā uz paklāja devās U-20 grieķu-romiešu cīkstoņi, šajā grupā par čempionu kļuva Kaspars Bondarenko (60 kg), savukārt Edgars Laugalis (72 kg) sacensības noslēdza 5. vietā.

Treneris Jānis Rērihs atzīst: "Ziemeļvalstu čempionātā piedalās savu valstu labākie cīkstoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas un Somijas, lai noteiktu sastāvu Eiropas čempionātam. Sacensību līmenis ir augsts, tāpat tās ir iekļautas starptautiskās federācijas kalendārā, tāpēc arī izcīnītās vietas ir labs rezultāts."