No Berlīnes Junioru Eiropas kausa sacensībām džudo atgriezušies Liepājas Kompleksās sporta skolas džudisti Maksims Duinovs, Ivans Mihaļovs un viņu treneris Vladimirs Ševkovs.

Sacensībās Maksims Duinovs (-90kg) izcīnīja 3. vietu, pirmajā cīņā, pieveicot Čehijas sportistu, bet ceturtdaļfinālā zaudēja konkurentam no Rumānijas. Divas gandarījuma cīņās Maksims attiecīgi bija pārāks pār Kazahstānas un Azerbaidžānas džudistiem. Savukārt bronzas duelī pieveica Vācijas sportistu.

Ivans Mihaļovs (-81kg) divās pirmajās cīņās pieveica Vācijas sportistus, ceturtdaļfinālā atzina kazahu džudista pārākumu, bet gandarījuma cīņā piekāpās sāncensim no Horvātijas, izcīnot 9. vietu.

Džudistu treneris Vladimirs Ševkovs stāsta: “Šis bija pēdējais sagatavošanās posms Eiropas un Pasaules čempionātiem džudo. Cīnījāmies ar pašatdevi un vēlmi uzvarēt. Panācām to, ko gribējām. Jāizdara secinājumi, jāveic kļūdu labojums un jāturpina gatavoties.”

No 7. līdz 10. septembrim Hāgā notiks Eiropas junioru čempionāts džudo, bet no 4. līdz 8. oktobrim Portugālē tiks aizvadīts Pasaules junioru čempionāts džudo. Latvijas U21 izlases sastāvā startēs Liepājas sportisti Maksims Duinovs un Ivans Mihaļovs.