Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā norisinājās vairākas tenisa sacensības. Ādažos LTS kausa posmā uzvaru izcīnīja Alise Vindiga, 2.vietu ieguva Enija Paula Aploka. Savukārt, U-12 sacensībās Jelgavā 3.vietu izcīnīja Alise Latiša, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts

No 6. līdz 8.martam Ādažos norisinājās LTS kausa 3.posms U-18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Didzis Vārna, Alise Vindiga, Evelīna Ķīvīte, Karolīna Skābe un Enija Paula Aploka.

Didzis Vārna sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram. Meiteņu konkurencē Enija Paula Aploka arī uzsāka sacensības ar kvalifikācijas turnīru, taču atšķirībā no Didža, Enija spēja kvalificēties pamatturnīram, kurā pievienojās pārējām liepājniecēm.

Pamatturnīrā Karolīna Skābe 1.kārtā noslēdza dalību turnīrā ar 2-6, 4-6 piekāpjoties ar 2.numuru izsētajai Agritai Gavronskai (Mārupes TS), bet Evelīna Ķīvīte, kura tika izsēta ar 4.numuru aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā ar 1-6, 2-6 piekāpās ar 1.numuru izsētai Alisei Vindigai. Savukārt, kvalifikācijas turnīru pārvarējusī Enija Paula Aploka spēja aizcīnīties līdz finālam, kurš norisinājās starp divām liepājniecēm. Ar 6-3, 6-2 uzvaru turnīrā izcīnīja Alise Vindiga, līdz ar to 2.vietā ierindojās Enija Paula Aploka, bet Evelīna Ķīvīte cīņā par 3.vietu atzina Angelīnas Bļinovas (Tennis 4 fun) pārākumu ar 2-6, 2-6 tādējādi ierindojoties 4.vietā.

7. un 8.martā Jelgavā norisinājās sacensības "Tenisa Klubs Jelgava" U-12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Alise Latiša, kura spēja aizkļūt līdz cīņai par finālu, taču ar 1-6, 6-7(1) tika atzīts ar 1.numuru izsētās Paulas Grabovskas (Enri TK) pārākums. Alisei atlika sacensties par bronzas medaļu. Ar 6-1, 6-2 Alise viegli pieveica ar 3.numuru izsēto Emīliju Goldi, tādējādi Alise Latiša izcīnīja 3.vietu Jelgavā.