No 7.līdz 9.februārim Rīgā norisinājās Latvijas Tenisa savienības (LTS) kausa 2.posms U-12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Marija Lauva izcīnīja 3.vietu, informē skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Matīss Ozoliņš-Pese, Timo Tikums, Marija Lauva, Sabīne Vaidere, Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova.

Zēnu konkurencē Timo Tikums diemžēl nespēja pārvarēt kvalifikācijas sacensību kārtu, savukārt Bogdans Kozlovs un Matīss Ozoliņš-Pese sacensības uzsāka jau pamatturnīrā. Matīss Ozoliņš-Pese pamatturnīra 1.kārtā piedzīvoja zaudējumu ar 2.numuru izsētajam Armandam Airem (ACB/VL tenisa skola) ar 0-6, 1-6, bet Bogdans Kozlovs 1.kārtā ar 6-3, 6-1 pārspēja Ilju Maļejevu (Revers’96-TK). Cīņā par pusfinālu Bogdans ar 4-6, 0-6 atzina ar 3.numura izsētā Ričarda Dzirkala (Ādaži TC) pārākumu.

Meiteņu konkurencē ar kvalifikācijas sacensībām turnīru iesāka Elizabete Marta Hamitova, taču neiekļuva pamatturnīrā. Marija Lauva, Sabīne Vaidere un Anna Azarova sacensības uzsāka ar pamatturnīru. Sabīne Vaidere 1.kārtā ar 6-2, 6-2 pārspēja Kseniju Zuravlovu (Rēzeknes BJSS), bet cīņā par pusfinālu ar 3-6, 1-6 tika atzīts ar 4.numuru izsētās Stefānijas Bolēvicas (Event Lab) pārākums. Tikmēr Anna Azarova 1.kārtā ar 6-0, 6-1 viegli iekļuva 2.kārtā, pārspējot Rusni Donelaiti (Event Lab). Taču cīņā par pusfinālu pret ar 2.numuru izsēto Odetu Panasu (Tennis Pro Academy) Anna piedzīvoja zaudējumu ar 2-6, 1-6.

Savukārt, Marija Lauva turnīrā tika izsēta ar 3.numuru. 1.kārtā Marija ar 7-5, 6-0 guva uzvaru pār Margaritu Noviku (Denisa Pavlova TS). 2.kārtā ar 6-2, 6-0 tika pārspēta Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy). Finālā Marija ar 3-6, 3-6 piekāpās Odetai Panasai (Tennis Pro Academy), tādējādi Marijai bija jāturpina sacensības cīnoties par 3.vietu. Ar 7-5, 6-1 pār Stefāniju Bolēvicu (Event Lab) Marija Lauva nodrošināja sev 3.vietu LTS kausa 2.posmā U-12 vecuma grupai.