Svētdien, 27.augustā, Liepājā, Karostas pludmalē noslēdzās trīs dienu regate Baltijas kauss un Latvijas čempionāts vindsērfingā. Sportistiem šī noslēdzošā diena iesākās agri, pulksten 8 bija jau pirmais starts uz ūdens, portālu informēja "Buruskola.lv" vadītājs Jānis Jēkabsons.

No Liepājas sportistiem vislabāk klājās Ksenijai Polovenko, kura izcīnīja uzvaru Baltijas kausa posmā un Latvijas čempiones titulu U17 grupā meitenēm. Savukārt, Ernests Jēkabsons U15 grupā zēniem izcīnīja sudrabu Latvijas čempionātā un čempiona titulu Baltijas kausa kopvērtējumā zēniem.

"Liepāja kārtējo reizi ir parādījusi sevi kā lielisku vietu, kur organizēt burāšanas sacensības, kas pilnībā nodrošina burātājus ar elegantām naktsmītnēm, lieliskiem restorāniem un apstākļiem, ko Liepājas pludmale sniedz. Ceru, ka Latvijas Zēģelētāju savienība arī nākamgad uzticēs mums organizēt burāšanas čempionātu Liepājā," pēc sacensībām teica čempionāta organizators Jānis Jēkabsons.

"Liepāja ir sporta pilsēta un mums kā vēja pilsētai ļoti piestāv vindsērfings. Prieks, ka šis sporta veids Liepājā dzīvo un ne tikai dzīvo, bet mūsu sportisti ir starp vadošajiem Baltijas sportistiem. Lepojamies ar mūsu vindsērferiem un ceram uzņemt šāda līmeņa sacensibas arī turpmāk." Tā pēc apbalvošanas teica Liepājas valstspilsētas vicemērs Salvis Roga.

Čempionātā piedalījās 80 sportisti, trīs vējdēļu klasēs no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Pateicība par atbalstu Liepājas valstspilsētas Domei, Liepājas Sporta pārvaldei, Liepājas SEZ pārvaldei, Latvijas Zēģelētāju savienībai, Latvijas Vindsērfinga asociācijai, "Reklāmas apgādam", ohm.lv un "Cafe Lotte".