Nākamsezon "Liepāja"/LSSS sieviešu basketbola komandu vadīs Rūdolfs Rozītis, piektdien informē vienība.


"Liepājas" komanda ziņo, ka Rozītis iepriekš karjerā ir bijis gan sieviešu, gan vīriešu komandu galvenais treneris, kā arī strādājis par asistentu ASV un Kazahstānā. Liepājā Rozītim būs atgriešanās pie sieviešu komandas vadīšanas, jo pirmos trenera gadus viņš strādāja ar "Latvijas Universitātes" sieviešu komandu.


"Paldies Liepājai par izrādīto interesi un doto uzticību. Ar prieku esmu pieņēmis piedāvājumu strādāt ar Liepājas sieviešu komandu un Liepājas sporta skolā (LSSS). Paldies, jāsaka arī Kasparam, kurš ielicis labus pamatus, uz kā turpināt būvēt komandu, kas atbilst kluba filozofijai," komanda citē trenera teikto.


"Sieviešu komandā ir vairākas gados jaunas spēlētājas, kuras sevi labi parādījušas līdz šim. Jāturpina tāpat strādāt un jākļūst vēl labākām. Ketija, Raivita un Elvija jau parādījušas, ka var spēlēt kvalitatīvi, tagad tas jādara katrā spēlē. Pēc savainojuma atgriezīsies Eva, esmu pārliecināts, ka arī viņai būs vēlme atgriezties savā spēju līmenī un vēlāk arī kļūt vēl labākai," norādīja Rozītis.


"Pastiprinātu uzmanību pievērsīšu arī sporta skolas meitenēm, kur noteikti ir kāda, kura gaida savu iespēju. Tagad viss, kas jādara – jāstrādā."


Liepājnieces šosezon "Douglas" Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālā ar 58:85 piekāpās "TTT Rīga".