Latvijas Basketbola Savienība apstiprinājusi Latvijas jauniešu basketbola izlases trenerus un spēlētājus. Par vairāku jauniešu izlašu treneriem ir izraudzīti Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola treneri, informē Liepājas Sporta spēļu skolas Izglītības metodiķis Mārtiņš Kozlovskis.

Latvijas U-14 meiteņu izlašu trenera gods uzticēts Liepājas Sporta spēļu skolas trenerim Ģirtam Splītem. Savukārt U-18 izlašu vadīšana uzticēja BK "Liepāja/LSSS" stūrmanim Rūdolfam Rozītim, kuri tandēmā ar kolēģi Ģirtu Splīti izcīnīja bronzas godalgas Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgā.

Zīmīgi, ka jauniešu izlašu sarakstos ir arī vairākas Liepājas Sporta spēļu skolas audzēknes. U-14 vecuma grupā izlašu sarakstā ir divas liepājnieces Helēna Paula Arāja un Līva Kairo. U-15 vecuma izlasē spēlēs Ance Kočetkova. Savukārt U-18 meiteņu izlasē piecas Liepājas Sporta spēļu skolas audzēknes – Madara Šmite (LJBL sezonas vērtīgākā spēlētāja), Kitija Muzikante, Marta Kaupmane, Adelīna Urtāne un Sanija Brikmane.

Ar augstvērtīgiem sasniegumiem izcēlušies arī vēju pilsētas zēnu komandas treneri. U-15 jauniešu izlasē trenera asistenta gods atvēlēts Liepājas Sporta spēļu skolas trenerim Arvim Steckim. Savukārt U-18 jauniešu izlasē trenera asistenta pienākumus pildīs Krists Pīternieks. Tāpat jāpiebilst, ka vīriešu nacionālās izlases viens no treneriem gaidāmajā Pasaules kausā būs arī BK "Liepāja" galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, kurš pilda vecākā trenera pienākumus arī Liepājas Sporta spēļu skolā. Šis gads Artūram Visockim-Rubenim ir bijis īpaši veiksmīgs, likumsakarīgi saņemot gada trenera godu Latvijas Basketbola līgā.

Drīzumā tiks publiskots saraksts arī par puišu jauniešu izlašu dalībniekiem un kandidātu sarakstos noteikti būs arī vairāki Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi.