Portāla irliepaja.lv lasītājs interesējās, vai valstī lielākā pilsētu skriešanas seriāla "Skrien Latvija" pirmais posms – Liepājas pusmaratons, kam vajadzēja notikt 11. aprīlī, pārcelts vai atcelts pavisam.


Kā portālu informēja pašvaldības Sporta pārvaldē, pusmaratona organizatori paziņojuši, ka Liepājas pusmaratons nav pārcelts, bet drošības apsvērumu dēļ šogad ir atcelts pavisam.


Uz lasītāja jautājumu, kā būs ar iemaksāto dalības maksu, vai to varēs saņemt atpakaļ, Liepājas pašvaldības Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma, portālam skaidroja, ka sacensību nolikumā teikts,


ja pusmaratons nenotiek force majeure (nepārvarama vara) dēļ, tad reģistrācijas maksa netiek atmaksāta.

Pēc Kirmas sacītā, sporta pārvalde vēl turpina sarunas ar pusmaratona rīkotājiem par to, lai šis pasākums notiktu nākamgad, un pieļāva iespēju, ka samaksātās dalības maksas varētu tikt ņemtas vērā nākamajās sacensībās.


Atgādināsim, ka informāciju par Liepājas pusmaratona norisi tā rīkotāji izplatīja tikai mēnesi pirms plānotā notikuma, tā publicēta 9. martā, savukārt reģistrācija bija sākusies jau pirms tam.