No Polijas pilsētas Poznaņas ir atgriezušies Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) grieķu-romiešu cīņas sportisti un viņu treneris Jānis Rērihs, kuri piedalījās starptautiskajā grieķu-romiešu cīņas turnīrā “Sobieski Memorial” U17 vecuma grupā, informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.
Sacensībās piedalījās cīkstoņi no Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas.
Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja cīkstoņi Arturs Ķervis, Toms Ruslans Irklis, Emīls Solovjovs, Ričijs Žalims un Genadijs Ušakovs. Trešās vietas izcīnīja Arturs Ķervis (71 kg), Ričijs Žalims (92 kg) un Genādijs Ušakovs (110 kg).

Liepājas Leļļu teātris noslēdz sezonu un dodas vasaras izbraukumos

























