Grobiņas sporta centrā aizvadītas starptautiskas sacensības – Dienvidkurzemes čempionāts boksā, kurās piedalījās dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un no Latvijas pilsētām – Liepājas, Grobiņas, Ventspils, Daugavpils, Ķekavas, Jelgavas, Ogres, Saldus un Rīgas. Sacensībās piedalījās  Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) boksa nodaļas septiņi audzēkņi un treneri Raitis Mičulis un Ņikita Androščuks, informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.

Treneris Raitis Mičulis stāsta: "Viena no turnīra aizraujošākajām cīņām bija starp bokseri no Liepājas Maksimu Ručjevu un Rīgas pārstāvi Ričardu Zariņu,  uzvaru svinot liepājniekam. Veiksmīgi nostartēja KSS bokseris Ernests Goldmanis, izcīnot pārliecinošu uzvaru pret bokseri no Igaunijas.  Jāpiemin arī Bogdans Proņins, kurš izcīnīja kārtējo uzvaru, jo zaudējumu nav izjutis jau gadu.

Visi Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseri nostartēja atzīstami, arī tie, kas zaudēja. Vairāki zaudēja ar dalītu tiesnešu lēmumu,  kas nozīmē, ka bija viens tiesnesis, kas deva uzvaru mūsējam, tomēr divi tiesneši pretiniekam. Jāpiestrādā pie izturības, jo vairāki bokseri uzvaru izlaida pēdējā raundā līdz tam esot vadībā."