Sestdien, 13.augustā, atpūtas vietā "Beberliņi" pirmoreiz tiks rīkotas atklātā ūdens peldēšanas sacensības – Liepājas atklātais peldējums. Siltajos un saulainajos laikapstākļos distancēs no 100 līdz 2000 metriem startēt apņēmušies vairāk kā 100 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Saldus, Ventspils un citām Latvijas pilsētām, kā arī no Lietuvas un Polijas, informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba "VeloRonis" valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Interesenti no 7 gadu vecuma var vēl reģistrēties Liepājas atklātā peldējuma vienai vai vairākām distancēm sestdien klātienē no pulksten 10.30 līdz 11.30. Sacensībās Beberliņu ūdenskrātuvē dalībnieki tiks vērtēti septiņās vecuma grupās un četros dažāda garuma peldējumos – VeloRoņa 100, Čili Pizza 400, LATSWIM 1000 un Eugesta 2000 metru distancēs. Dalībniekiem distanci ļauts veikt jebkurā peldēšanas stilā un tērpā, bet nav atļauts izmantot peldēšanas palīglīdzekļus, izņemot drošības pludiņu.

Kā norāda organizatori, tad ikviens sacensībām reģistrētais dalībnieks tiks nodrošināts ar starta komplektu, mantu glabātuvi, velonovietni un oriģināla dizaina medaļu par dalību sacensībās.

Godalgoto trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņems diplomu, organizatoru speciālbalvas, atbalstītāju produkciju no uzņēmuma "Eugesta", dāvanu kartes no Liepājas piedzīvojumu parka "Tarzāns", Liepājas kartingu trases "KM kartingi", piedzīvojumu parka "Austrumu Forts", peldēšanas un triatlona inventāra veikala "Latswim" un balvas no Liepājas Olimpiskā centra. Picērija "Čili Pizza" 400 metru laureātiem pasniegs īpašās specbalvas.

Liepājas atklāto peldējumu vadīs Kurzemes radio dīdžejs un atklāto peldējumu lietpratējs Māris Dadzis.

Organizatori aicina līdzjutējus atbalstīt dalībniekus klātienē, jo Beberliņu ūdenskrātuve ir ļoti pateicīga, lai vērotu garo distanču peldētājus – viņiem sekojot visā peldējuma garumā.

Distanču peldēšanas sacensības atklātā ūdenī "Liepājas atklātais peldējums" organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs "VeloRonis" ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības atbalstu. Vairāk informācijas par Liepājas atklāto peldējumu pieejama mājaslapā veloronis.lv.

Pasākuma programma:
10.30 – 11.30 Reģistrācija
12.00 Atklāšanas ceremonija, informācija, iesildīšanās
12.30 starts VELOROŅA 100 m peldējums bērniem (A, B grupa)
12.40 starts VELOROŅA 100 m peldējums tautas klasē (C – G grupa)
12.50 starts Čili Pizza 400 m peldējums sievietēm
13.00 starts Čili Pizza 400 m peldējums vīriešiem
13.10 starts LATSWIM 1000 m peldējums sievietēm, vīriešiem
13.40 starts Eugesta 2000 m peldējums sievietēm, vīriešiem
~15.00 Apbalvošana