Liepājnieces trešdien, 25. oktobrī, Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) spēlē savā laukumā ar rezultātu 64:74 (19:24, 19:12, 12:17, 14:21) piekāpās Klaipēdas "Neptūnas", ziņo LETA.

Liepājas komandā rezultatīvākā ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Sabīne Lipe, Raivita Koreņika sakrāja 13 punktus un astoņas bumbas zem groziem, bet 11 punktus guva Estere Petrus.

Klaipēdas vienības panākumu sekmēja Viktorija Balabana un Brigita Sinickaite, kuras izcēlās ar attiecīgi 27 un 23 punktiem.

Liepājnieces uzvarējušas divās no četrām spēlēm.

Latviju BSBL pārstāv "TTT Rīga", "Rīgas Stradiņa universitāte" (RSU), "Liepāja"/LSSS, "Daugavpils Universitāte" (DU), "Rīga Juniores"/LU, "Jūrmala" un "TTT Juniores", bet Lietuvu - Viļņas "Kibirkštis", Klaipēdas "Neptūnas", Kauņas "Aistes", Klaipēdas LCC, "Šiauliai-Vilmers" un jaunpienācēja "Panevezys".

Pamatturnīrā tiks izspēlēti divi apļi. Pirmās vietas ieguvēja kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, bet 2.-7. vietas īpašnieces ceturtdaļfinālā divu spēļu sērijās noskaidros vēl trīs "Final 4" dalībnieces.

Sezonas beigās tiks izspēlēts arī Latvijas Sieviešu basketbola līgas čempionāts, kurā tiks noskaidrotas Latvijas čempiones.

Iepriekšējā sezonā par BSBL čempionvienību kļuva "TTT Rīga", kas finālā ar 69:68 pārspēja Viļņas "Kibirkštis" komandu, bet Latvijas čempionātā rīdzinieces finālsērijā līdz divām uzvarām ar 2-0 bija pārākas pār RSU basketbolistēm.