Ar lieliskiem rezultātiem no Ķekavas atgriezušies Liepājas badmintonisti, kas 3. un 4. februārī cīnījās "Victor" Latvijas čempionātā badmintonā! Čempionāts pulcēja 82 Valsts spēcīgākos badmintonistus, tostarp arī četrus liepājniekus, kas dubultspēlēs izcīnīja vienu bronas godalgu un 5.vietu, informēja badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

Bronza Leonardo Golovčenko vīriešu dubultspēlē pārī ar Jāni Jaunslavieti jr. (b/k "Lotos"), kas ceturtdaļfinālā līdzīgā trīs setu spēlē (19-21; 21-17; 21-10) pārspēja Dāvi Strazdiņu (RSP/RBS) un Andreju Vilni (Talsu NSS), bet pusfinālā (12-21; 13-21) piekāpās titulētajiem šī gada vicečempioniem Ardim Danielam Bedrītim (b/k "Sigulda") un Teodoram Kerimovam (RTU/SBK). Vīriešu dubultspēlēs triumfēja Artūrs Akmens (b/k "Sigulda") ar Reini Kraukli (RTU/RSP). Vienspēļu turnīrā Golovčenko ar vienu zudējumu un vienu uzvaru ierindojās 11.vietā.

Augstā 5.vieta sieviešu dubultspēlēs arī badmintonistēm Martai Heizei un Žanetei Griniecei, kas ir viņu līdz šim augstākais sasniegums.

Liepājnieki startēja arī jauktajās dubultspēlēs, kur Leonardo Golovčenko un Marta Heize bija mata tiesas attālumā no iekļūšanas ceturtdaļfinālā, trīs setos ar pagarinājumu (21-16; 10-21; 20-22) atzīstot Anda Bērziņa (Valmieras SS) un Grietas Jarmacānes ("Saulrīti" SK) pārākumu, rezultātā paliekot 13.vietā.

Guntis Pirktiņš ar Žaneti Grinieci kvalifikācijas turnīrā, cīņā par iekļūšanu labāko sešpadsmitniekā, trīs setos (24-22; 13-21; 10-21) piekāpās Valmieras SS pārstāvjiem Rihardam Žugam un Karolīnai Spricei.

Lai arī jauktajās dubultspēlēs liepājniekiem nedaudz pietrūka līdz labāku rezultātu uzrādīšanai, tomēr izcīnītā bronzas godalga un 5.vieta ir augstākais sasniegums Latvijas čempionātos mūsu badmintonistiem pēdējo 30 gadu laikā!

Rezultāti pieejami ŠEIT.