Trešdien, 27. jūlijā, KP basketbola laukumā pie "Daugavas" palīgstadiona norisināsies piektais šī gada "Bruģa Bumbas" čempionāta posms. T/c "Kurzeme" posms būs saistošs ar to, ka tiks noskaidroti visi finālisti, kuri varēs piedalīties lielajā fināla posmā.

Pēc četriem aizvadītajiem posmiem ir iezīmējušās tās komandas, kuras mērķtiecīgi "tēmē" uz fināla posmu, taču t/c "Kurzeme" posms joprojām var ieviest būtiskas korekcijas vairākās vecuma grupās, līdz ar to, trešdien varam sagaidīt emocijām bagātas un spraigas cīņas itin visās vecuma grupās.

Atgādinām, ka noslēdzošajā 6.posmā, kas norisināsies 13.augustā KP basketbola laukumā pie "Daugavas" palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots piektais finālists meistarības konkursā, kuriem fināla posmā 13.augustā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības centrs "Kurzeme".

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to t/c "Kurzeme" posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17 – 17.30. Posms norisināsies Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Atgādinām ka U-99 vīriešu grupā ir jāpiesakās iepriekš FIBA 3*3 mājas lapā, jo t/c "Kurzeme" posms būs arī kā Latvijas 3×3 tūres posms. Uz vietas U-99 vīriešu grupā pieteikties nevarēs, un komandu kopējais skaits ir limitēts (12 komandas).

Vecuma grupas:
U-15 zēni (2007. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni (2004. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2009.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena meitene)

"Bruģa bumba 2022" sacensību posmi:

5.posms, 27.jūlijs pulksten 18.30 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms, 13.augusts pulksten 12.00 (Fināla posms KP laukumā)

"Bruģa bumbas" čempionātu organizē Liepājas Amatieru sporta spēļu aģentūra ar Liepājas pilsētas atbalstu. Kopumā vērtīgas balvas visiem laureātiem būs sarūpējuši "Porzingis Family Foundation", SIA "Sporta Bode", "Street Burgers", "Sportland", tirdzniecības centrs "Kurzeme", Liepājas Olimpiskais centrs un "ADS Baltics".