Svētdien, 12.martā, tika aizvadīts Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta fināls! Par čempioniem A līgā tika kronēti "Priekule/Ruģi", bet B līgā – "RT Metāls"

Fināldiena iesākās, lai noskaidrotu abu līgu 5. un 6.vietas ieguvējas. B līgā par 5.vietas īpašnieci tika atzīta "FK Zvejnieks" vienība, kas ar 4:2 uzveica "SLV Pluss", savukārt A līgas cīņā par 5.vietu pārliecinošus laurus plūca "Medze/BL Serviss", kas ar rezultātu 9:3 uzvarēja "FTS Baltic".

Dienas turpinājumā tika noskaidrotas labākās B līgas komandas. Cīņā par 3.vietu tikās "Liepāja Beach cafe" un "A.B.A.kompānija/Latiron".

Vairākas nerealizētas iespējas no "A.B.A.kompānija/Latiron", bet izcils "Liepāja Beach cafe" spēlētājs Vjačeslavs Jarošenko, kurš parūpējās par hattrick savai komandai, kā arī Andra Šalajeva gūtie vārti, spēles beigu signālam skanot norādīja uz to, ka par 3.vietas īpašniekiem kļuvuši "Liepaja Beach cafe". Cīņā par zeltu uzreiz pēc tam devās "RT Metāls" un "Vaiņode/Daiļrade koks". Izcili bija abi "RT Metāls" līderi – Toms Gucs un Ralfs Denijs Džeriņš – katram pa diviem vārtiem, nodrošināta uzvara ar 4:2 un zelta medaļa!

B līgas čempioni. Publicitātes foto

Ar 10 gūtiem vārtiem čempionāta laikā rezultatīvākā spēlētāja godu saņēma Emīls Urtāns ("FK Zvejnieks"), ar neticamiem un skaistiem "seiviem" izcēlās Mareks Locenieks ("Vaiņode/Daiļrade koks"), bet par izcilu atslēgas spēlētāju un labāko čempionāta spēlētāju tika atzīts Imants Moskovecs no "A.B.A.kompānija/Latiron".

Pēc B līgas apbalvošanas bija pienākusi kārta noskaidrot titulu ieguvējus A līga. Spēle par 3.vietu, kur tikās "FK Nīca/OtankiMill" un "FK Blaķene" tika aizvadīta nīcenieku zīmē - gūta ļoti pārliecinoša uzvara ar 7:1. Nākamās laukumā devās "Priekule/Ruģi" un "TEM/LV Agroo" vienības. Sākotnēji priekulnieki nokļuva iedzinējos ar rezultātu 0:2, pārsvars līdz minimumam tika samazināts 8 sekundes pirms pirmā puslaika noslēguma – precīzs Ralfs Rinalds Spēks. Otrā puslaika sākumdaļā "TEM/LV Agroo" atkal ieguva divu vārtu pārvaru, izvirzoties vadībā ar 3:1. Priekules pārstāvji gan ne mirkli nebija gatavi padoties – vārtsarga nomainīšana pret piekto laukuma spēlētāju nesa augļus – Ariks Stankus precīzs no distances, panākot 2:3. Nebija ilgi jāgaida līdz "Priekule/Ruģi" panāca to, ka skatītāji "sajūsmā lauž krēslus" – Emīls Knapšis izlīdzina rezultātu. Spēles pamatlaiks noslēdzas ar 3:3 un tika sagaidīta pirmā un vienīgā pēcspēļu soda sitienu sērija, kurā aukstasinīgi uzvarēja "Priekule/Ruģi"!
Par A līgas labāko vārtsargu tika atzīts "FK Blaķene" vārtu vīrs Miķelis Kalns, ar 14 gūtiem vārtiem par A līgas rezultatīvo spēlētāju tika atzīts Dans Hūns ("FTS Baltic"), bet par līgas vērtīgāko spēlētāju neapšaubāmi tika atzīts Emīls Knapšis ("Priekule/Ruģi").

Čempionāts tiek organizēts ar Liepājas valstspilsētas domes atbalstu.