Tradicionālajā diennakts basketbola spēlē "Krastu mačs" šogad piedalīsies arī Latvijas labākās amatieru basketbola komandas, aģentūru LETA informēja rīkotāji.

Šogad "Krastu mačs" norisināsies 19. un 20.augustā. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, šogad pirmo reizi vairāku spēļu dalībnieki būs zināmi jau iepriekš. Kā pirmie šim turnīram kvalificējušies Liepājas pilsētas čempionāta uzvarētāji "Nīca"/"BL Inženiertīkli" un Jūrmalas pilsētas čempionāta uzvarētāji "ieliecmaisā.lv"

Lai vēl vairāk popularizētu un novērtētu visā Latvijā spēcīgāko amatieru komandu ieguldīto darbu visas sezonas garumā, ceļazīmes uz "Krastu maču" jau šī gada pavasarī nodrošinās arī Ventspils un Jelgavas pilsētu čempionātu uzvarētāji, "Maxi" basketbola K40+, "OlyBet" basketbola Ekstra līgas, Sieviešu līgas un Izaicinājuma kausa finālisti.

Kā jau ierasts, arī šogad turnīram būs iespējams pieteikties jebkurai basketbola entuziastu komandai.

Arī šogad "Krastu mačs" būs basketbola kluba "VEF Rīga" pirmā sezonas spēle, tāpat notiks arī dažādi konkursi, muzikāli priekšnesumi, aktieru un mūziķu spēle, un kopumā, lai noskaidrotu uzvarētājus, 24 stundās laukumā dosies 48 komandas.

13 sacensību laikā astoņas reizes uzvarējusi labā krasta komanda, piecas – kreisā krasta komanda.

Pērn labā krasta komanda svinēja uzvaru ar 1201:1030.