Tikko no Kērbergenas (Beļģija), kur 13. un 14.novembrī notika starptautiskas sacensības sporta vingrošanā, ir atgriezušās Liepājas jaunās vingrotājas, informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Liepāju sacensībās pārstāvēja piecas Liepājas Kompleksās sporta skolas sporta vingrotājas treneres Irinas Daņilovas vadībā. Grupu pavadīja arī trenere Larisa Roslova, kura piedalījās lēcienu, līdzteku un brīvo kustību vērtēšanā. Lielākajai daļai vingrotāju šī bija pirmā pieredze tik augsta līmeņa starptautiskajos startos.

Sacensību rezultāti – vecuma grupā 2009. dzimšanas gads un jaunākas Līvai Buličevai 24. vieta 27 pretendentu konkurencē, juniorēm (2006.-2007. dzimšanas gads) Dariai Eļbei 22. vieta, Marijai Petrovai 23. vieta 35 vingrotāju konkurencē, seniorēm (2005. dzimšanas gads un vecākas) Marijai Protasenko 21. vieta un Annai Ločmelei 23. vieta 30 dalībnieču konkurencē.

Liepājas Kompleksās sporta skolas sporta vingrošanas trenere Irina Daņilova stāsta: "Šīs sacensības rīkoja Starptautiskā vingrošanas federācija, tātad tas ir visaugstākais līmenis. Augstāki rezultāti mums nevarēja būt, bet neesam arī pēdējās, tas priecē. Katrai no meitenēm bija savs uzdevums, un viņas to godam izpildīja!"