No 9.līdz 11.jūlijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos Jūrmalas parkā norisinājās LTS kausa 1.posms U-14 vecuma grupai. Savukārt, Valmierā tika aizvadīts LTS kausa 1.posms pieaugušajiem. Elza Tomase izcīnīja uzvaru, bet 2.vietā ierindojās Alise Vindiga, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājā notiekošajā LTS kausa 1.posmā U14 vecuma grupai Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Timo Tikums, Marks Freiborns, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Sabīne Vaidere, Anastasija Lomovska, Paula Gurecka, Laura Kristiana Sprūde, Laura Kļaviņa un Evelīna Poikāne.

Zēnu konkurencē vienīgie liepājnieki Timo Tikums un Marks Freiborns sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura viņi diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram. Līdz ar to pamatturnīra sacensības norisinājās bez liepājnieku līdzdalības. LTS kausa 1.posmā U14 vecuma grupai zēniem uzvaru izcīnīja Daņila Folkheims (Tennis Pro Academy), 2.vietā ierindojās Aleksandrs Čurkins (Mārupes TS), bet 3.vietu ieguva Armands Aire (ACB/VL tenisa skola).

Meiteņu konkurencē liepājnieces Paula Gurecka, Laura Kristiana Sprūde, Laura Kļaviņa un Evelīna Poikāne dalību sacensībās uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura pamatturnīram kvalificējās Evelīna Poikāne un Laura Kļaviņa uzvarot abas kvalifikācijas turnīra spēles. Evelīna un Laura pievienojās pamatturnīrā esošajām liepājniecēm Annai Azarovai, Elizabetei Martai Hamitovai, Sabīnei Vaiderei un Anastasijai Lomovskai. Vissekmīgāk no liepājniecēm veicās Annai Azarovai, kura aizkļuva līdz cīņai par pusfinālu. Diemžēl šajā cīņā Anna ar 4-6, 2-6 atzina ar 1.numuru izsētās Adelinas Lačinovas (TSS OPEN) pārākumu. Meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja Adelina Lačinova (TSS OPEN), 2.vietā ierindojās Kamilla Černousova (TS Spars), bet 3.vietu ieguva Daniela Dārta Feldmane (Mārupes TS).

Valmierā notiekošajā LTS kausa 1.posmā pieaugušajiem Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Matīss Šteinhards, Toms Rolis un Elza Tomase, Alise Vindiga.

Vīriešu konkurencē liepājnieki, diemžēl, nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu, bet sieviešu konkurencē abas liepājnieces aizcīnījās līdz finālam. Līdzvērtīgā cīņā ar 7-5, 7-6 (4) uzvaru sacensībās izcīnīja Elza Tomase, līdz ar to 2.vietā ierindojās Alise Vindiga.