Pēc četriem zaudējumiem pēc kārtas un neizšķirta savā laukumā pret pastarīti un virslīgas jaunpienācēju Tukumu nedaudz reabilitējusies ir mūsu futbola komanda "Liepāja", kas izbraukumā Jelgavā pārliecinoši ar 5:1 uzvarēja vietējo komandu un tabulā pacēlās uz sesto vietu.

Pēc šī mača pašreizējo situāciju, arī neobjektīvo mediju attieksmi, raksturoja kluba FK "Liepāja" menedžeris Dāvids Jansons: "Prieks par izcīnīto uzvaru pār FK "Jelgava" 5:1, beidzot esam izcīnījuši panākumu, kas dod arī pārliecību uz nākamo spēli svētdien pret BFC "Daugavpils".

Pret jelgavniekiem mūsu sastāvā izgāja seši vietējie spēlētāji (Jurkovskis, Zviedris, Ķigurs, Zelmanis, Čudars, Gabovs), no tiem debija sākumsastāvā bija Robertam Zelmanim no mūsu otrās komandas.

Otrā puslaikā laukumā devās vēl divi Liepājas sporta skolas audzēkņi Deivids Drāznieks un Maksims Fjodorovs, bet Kristianam Rozentālam vēl sava debija pieaugušo futbolā nedaudz jauzgaida.

Neesmu ļoti sekojis līdzi, bet tik daudz vietējo spēlētāju tikai dažām komandām vēl ir bijis laukumā, noteikti viena no tām ir "Metta" un BFC "Daugavpils".

Šī uzvara mazliet apklusināja visus, kas apkārt runā par mums negatīvu. Tā vien liekas, ka žurnālisti gaida, kad atkal būs ko sliktu par mums uzrakstīt, vēl jo vairāk to dara vietējie pilsētas žurnālisti, kas man personīgi liekas neloģiski. Kad notiek, kas pozītīvs, tad ir klusums, bet tiklīdz kā zaudējums, tad sākas runas par FK "Liepāja", cik viss ir slikti un visur tiek meklēti vainīgie.

FK "Liepāja" jau aizvada savu 7.sezonu, kas ir diezgan iespaidīgs skaits, ja atskatās uz visām virslīgas komandām, tikai Ventspils, Jelgava, Jūrmala un "Metta" ir ilgāk pastāvējušas virslīgā.

Šo 7.sezonu laikā tikai viena sezona bija, kad par mums rakstīja pozitīvu vairāk kā negatīvu. Tas bija, kad izcīnījām čempionu titulu 2015.gadā. Pat 2016.gadā, izcīnot Latvijas kausu, bija dzirdamas runas, ka vajadzēja izcīnīt arī čempionu titulu. Personīgi pašam liekas interesanti, ka mūsu vietējie žurnālisti un portāli kritizē mūs par mūsu kļūdām, bet par pozītīvo piemirst pastāstīt vietējiem liepājniekiem.

Skaidrs, ka daudz "gardākas" ziņas ir, kad kādam neveicas. Skaidri saprotam, ka arī mēs kļūdamies, bet nekļūdas tikai tie, kas neko nedara.
Cenšamies pierādīt ar saviem darbiem, ka mēs domājam par Liepājas futbolu un cienam to, ne velti mūsu kluba prezidents pirms spēles pret Jelgavu galvenam trenerim teica, lai nebaidas no tā, ka spēlēs vietējie. Pareizi arī darīja.

Ceram uz vietējo atbalstu ne tikai tribīnēs, bet arī vietējos laikrakstos un portālos, jo kopā mēs varam izdarīt daudz, noteikti ļoti daudz, esmu par to pārliecināts."