Trešdien, 28.jūlijā, iepretim Liepājas Olimpiskajam centram norisināsies trešais šā gada "Bruģa bumbas" čempionāta posms, kas pirmajos divos posmos kopumā pulcēja vairāk kā 40 komandas. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17 līdz 17.30, bet sacensību sākums pulksten 18.30.

Šī gada "Bruģa bumbas" čempionāts sākās ar startiem pie burgernīcas "Street Burgers", kur kopumā startēja pēdējo gadu lielākais dalībnieku skaits – 43 komandas ne tikai no Liepājas, bet arī Ventspils un Lietuvas pilsētas Pluņģes. Savukārt "Sporta Bodes" posms pirms nedaudz vairāk kā nedēļas "pārsita" iepriekš uzstādīto dalībnieku rekordu un šajā posmā uz laukuma jau bija redzamas 44 komandas.

Pēc pirmajiem diviem posmiem pamazām sākušās iezīmēties tās komandas, kuras mērķtiecīgi "tēmē" uz fināla posmu, taču LOC posms joprojām var ieviest būtiskas izmaiņas kopvērtējumā, līdz ar to, trešdienas vakarā varam sagaidīt emocijām bagātas un spraigas cīņas itin visās vecuma grupās.

Atgādinām, ka kopumā tiks aizvadīti pieci posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Turklāt čempionāta noslēdzošajā 5.posmā, kas norisināsies 21.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Līdz ar to katrs posms ir ārkārtīgi svarīgs, lai krātu savai komandai tik svarīgos punktus un kvalificētos fināla posmam.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursā, kuriem fināla posmā 21.augustā būs jācīnās par galveno balvu – 100 eiro dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams "Kurzeme". Pirmajos divos posmos ātrākie un precīzākie izrādījušies Alekss Jurevičus un Aivis Sils.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to LOC posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17 līdz 17:30. Dalības maksa no komandas būs 10 eiro, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Ņemot vērā stingros drošības noteikumus, dalībnieku skaits būs ierobežots, līdz ar to, pieteikšanos lūgums neatlikt uz pēdējo brīdi.

Vecuma grupas:
U–15 zēni (2006.gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U–18 zēni (2003.gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U–99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U–16 meitenes (2005.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U–99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa    (komandā spēlē vismaz viena meitene)

"Bruģa bumba 2021" sacensību posmi:
3.posms, 28.jūlijs, pulksten 18.30 (LOC posms)
4.posms, 7.augusts, pulksten 11.00 (Grobiņas pilsētas posms)
5.posms, 21.augusts, pulksten 12.00 (Fināla posms KP laukumā)

Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsēta, Porzingis Family Foundation, SPB Sporta Bode, Street Burgers, Liepājas Olimpiskais centrs, Sportland, Grobiņas sporta centrs, tirdzniecības nams "Kurzeme" un ADS Baltic.