Trešdienas vakarā, 19. jūlijā, Kristapa Porziņģa laukumā, Jūrmalas parkā, tika aizvadīts ceturtais 2023. gada "Bruģa bumbas" čempionāta "SPB Sporta bode" posms. Kopumā sacensībās piedalījās 51 komanda, kas ir jauns šīs strītbola sezonas rekords. Turpinās sīvas un saspringtas cīņas par čempionāta kopvērtējumu.

U15 zēnu grupa atkārtoti patīkami pārsteidza organizatorus ar savu atsaucību, kopumā pulcējot 18 komandas, kas ir teju viena trešdaļa no posma kopējā komandu skaita. U15 zēnu grupā par uzvarētajiem kļuva komanda "Rupucis", aiz sevis 2. un 3. vietā atstājot komandas "Ķirurgi" un "Troika". Arī U18 jauniešu grupā atsaucība bija liela – 12 komandas. Pie godalgotām vietām tika arī kopvērtējuma "top 3". Šoreiz finālā pārāki bija "Rizzleri", kas ar rezultātu 11:7 apspēlēja komandu "Ķiploki". Sīvā spēlē par 3. vietu uzvara "Westside" basketbolistiem.

Par 4. posma uzvarētājiem pašā mazākajā U13 meiteņu vecuma grupā kļuva komanda ar nosaukumu "Metriņi", kas fināla mačā pārspēja "Smurfi" komandu, savukārt godpilnā 3. vieta kopvērtējuma vicelīderēm "Esi reāls". Par uzvarētājām U99 sieviešu konkurencē kļuva komanda "22", aiz sevis 2. vietā atstājot "Play for fun" meitenes, bet 3. vietā ierindojās "Kādā veidā" basketbolistes.

U99 vīriešu grupā pirmo reizi par uzvarētājiem kļuva komanda "Monarch", kas finālā saspringtā spēlē ar rezultātu 7:4 apspēlēja grupas līderus "Nīca/Supertuss", savukārt trešā vieta komandai "Līvas kapi". MIX grupā spēcīgākā izrādījās "Nīca/Supertuss" komanda, kas aiz sevis 2. vietā atstāja "Cietais rieksts" vienību. Toties 3. vieta komandai "Monarch".

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī ceturtais finālists gan meistarības, gan "1 vs 1" konkursam. Par ceturtā posma uzvarētāju kļuva Kristers Cetrovskis, kurš finālā distanci pieveica 43,08 sekundēs, nodrošinot sev vietu finālposmā.  

Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā, 12. augustā, uzvarētājs saņems 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības centrs "Kurzeme". Turpretī individuālajā "1 vs 1"  konkursā Uvis Deķeris apspēlēja visus savus pretiniekus, atstājot visus savus pretiniekus "sausā", kas dod iespēju Uvim finālposmā cīnīties par 100 eiro no "SPB Sporta Bode".

Nākamais posms norisināsies jau 1.augustā Kristapa Porziņģa laukumā pie Daugavas palīgstadiona. Posma sākums pulksten 18.30. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundu pirms to sākuma no pulksten 17 līdz 17.30. Dalības maksa no komandas ir 10 eiro. Jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā ir bez maksas.

"Bruģa bumba 2023" sacensību posmi:
5.posms – 1. augusts 18:30 (t/c "Kurzeme" posms KP laukumā)
6.posms – 12.augusts 12:00 (Fināla posms KP laukumā)

4. posma rezultāti:

U15 – zēni
1.vieta "Rupucis"
2.vieta "Ķirurgi"
3.vieta "Troika"

U18 – jaunieši
1.vieta "Rizzleri"
2.vieta "Ķiploki"
3.vieta "Westside"

U13 – meitenes
1.vieta "Metriņi"
2.vieta "Smurfi"
3.vieta "Esi reāls"

U99 – dāmas
1.vieta "22"
2.vieta "Play for fun"
3. vieta "Kādā veidā"

U99 – vīrieši
1.vieta "Monarch"
2.vieta "Nīca/Supertuss"
3.vieta "Līvas kapi"

MIX – grupa
1.vieta "Nīca/Supertuss"
2.vieta "Cietais rieksts"
3.vieta "Monarch"