Trešdiens, 29.jūnija, vēlā vakarā, noslēdzās "Bruģa Bumbas" 3. posms. LOC posmā tika gāzts šīs sezonās dalībnieku skaitu rekords, kurā kopumā pieteicās 46 komandas, kā arī sāk iezīmēties katras grupas līderi.

Ar katru posmu "Bruģa Bumbā" dalībnieku skaits aug, tas padara sacensības arvien aizraujošākas. LOC posmā bija vērojamas daudz spraigu cīņu visās vecuma grupās, kas liecina par to ka visas komandas velētos iekļūt lielajā finālā. Meitenes savā starpā sacentās U-13 un U-99 vecuma grupās, savukārt, zēni U-15, U-18 un U-99. Spēles norisinājās arī ierastajā MIX grupā, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Par vispopulārāko vecumu grupu, trešo posmu pēc kārtas ir kļuvusi U-15 zēnu grupa, kurā kopumā pieteicās 15 komandas. U-15 zēnu grupā par uzvarētajiem kļuva komanda "Sasha", kas finālā uzvarēja komandu "Viļņi" ar rezultātu 6:3, savukārt, godpilnā 3.vieta "Asie pipari" basketbolistiem. U-18 vecuma grupā, kas ir otrā populārākā vecuma grupa, piedalījās 9 komandas, šoreiz spraigā finālā kurā vajadzēja papildlaiku uzvarēja komanda "Tie paši čaļi", kuri aiz sevi 2. un 3.vietā atstāja, attiecīgi, komandas "Ēriks" un "Pipari".

Pašā mazākajā U-13 meiteņu vecuma grupā vietas tika sadalītas identiski kā otrajā posmā. Par uzvarētājām kļuva komanda "Paprikas lēdijas", kas aiz sevis atstāja komandas "Makvīni" un "Krutās pandas". Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva komanda "Riktīgi Rauj" basketbolistes, aiz sevis 2.vietā atstājot "Nākamreiz" meitenes, bet 3.vietā ierindojās komanda  "Skadidas".

U-99 vīriešu grupā katrā posmā ir jauns uzvarētājs, tas padara tieši šo vecumu grupu ļoti spraigu.  U-99 vecuma grupā pie uzvaras šoreiz tika komanda "Normāli Čaļi", kuri aiz sevi 2. un 3.vietā atstāja, komandas "Klaster" un "G-Town". MIX grupā tika pārtraukta "G-Town" uzvaru sērija, kuriem šoreiz nācās samierināties ar otro vietu, bet par uzvarētajiem kļuva "Nīca/BLi", trešajā godpilnajā vietā ierindojās "Sīpoli".

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursam un par LOC posma uzvarētāju kļuva Eduards Straume, tādējādi papildinot finālistu skaitu, kuri  pēdējā posmā, 13.augustā, cīnīsies par 100 eiro dāvanu karti no tirdzniecības centra "Kurzeme". Atgādinām, ka pirmajos divos posmos vietu finālā nodrošināja Megija Šaķe un Marta Strautiņa.

Nākamais posms norisināsies jau 13. jūlijā Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā. Posma sākums pulksten 18:30. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundu pirms to sākuma no pulksten 17 – 17.30. Dalības maksa no komandas – 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.