Aizvadītajā sestdienā, 14.maijā, stadiona "Daugava" rezerves laukumā norisinājās "Blaķenes" dienas futbola turnīrs, kurā dalību ņēma 14 komandas. Pēc aizvadītām apakšgrupu spēlēm un cīņām izslēgšanas spēlēs uzvaru turnīrā guva "FK Nīca/OtankiMill" finālā pārspējot "FK UPTK", informē futbola turnīra organizatore Sanda Iesalniece.

Apakšgrupu spēles sākās jau pulksten 11, kur katra no komandām aizvadīja sešas spēles pēc kurām tika noskaidrota trīs apakšturnīru – Zelta, Sudraba un Bronzas – dalībnieki.

Par Bronzas dalībniecēm kļuva "SLV Pluss", "Raven", "Zvejnieks", "Komforts". Pusfināla pāros tikās "FK Zvejnieks" – "SLV Pluss" un "Komforts" – "Raven". Par Bronzas turnīra uzvarētājiem kļuva "SLV Pluss", finālā uzvarot "Komforts", savukārt cīņā par Bronzas turnīra 3.vietu ieguva "FK Zvejnieks", pārspējot "Raven". Par Bronzas turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Vladislavs Vizins ("SLV Pluss"), par labāko vārtsargu – Pāvels Košeļevs ("Komforts"), bet par labāko vārtu guvēju – Raitis Reteris ("SLV Pluss").

Sudraba turnīra pusfinālos tikās "FK Caljan" – "FK Blaķene" un "Medze" – "RT Metāls", kurus aizvadot par 3.vietas titulu cīnījās "Medze" un "FK Blaķene", bet par 1.vietas titulu tikās "FK Caljan" un "RT Metāls". Izspēlējot finālus Sudraba grupā par čempioniem tika kronēti "FK Caljan", aiz sevis atstājot "RT Metāls", "Medze" un "FK Blaķene". Par grupas rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Artis Simsons ("Medze"), labākā vārtsarga gods pienācās Sandim Ozolam ("RT Metāls"), bet par labāko spēlētāju kļuva Jānis Freimanis ("FK Caljan").

Īstas futbola kaislības bija redzamas Zelta grupas pusfinālos, kur tikās "FK Nīca/OtankiMill" un "TEM/LVAGRO", kā arī "FK UPTK" un "Novadnieki". Pēc pēcspēļu soda sitienos izcīnītās uzvaras "FK Nīca/OtankiMill" iekļuva finālā, kur viņiem pievienojās "FK UPTK". Savu meistarību demonstrējot arī finālā par turnīra uzvarētājiem kļuva "FK Nīca/OtankiMill". "Mazajā finālā" jeb spēlē par 3.vietu uzvaras laurus plūca "TEM/LVAGRO", pārspējot Novadniekus. Zelta grupā par labāko vārtsargu tika atzīts Ipoļits Paulauskas ("FK UPTK"). Ar 17 precīziem raidījumiem pretinieku vārtos visa turnīra garumā par labāko vārtu guvēju tika atzīts Daniels Sērmoliņš ("FK Nīca/OtankiMill"), kā arī Danielam tika piešķirta arī turnīra labākā spēlētāja balva.
Aizvadītais turnīrs bija kā ievadsacensības pirms Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta, kurš startēs 28.jūnijā.

Turnīrs tika aizvadīts ar finansiālu Liepājas valstspilsētas domes atbalstu. Futbola turnīra atbalstītāji: Barber Shop/Bārs "Blaķene"; Liepājas Olimpiskais Centrs; Naktsklubs "BIG7", Reklāmdrukas uzņēmums "WindUp"; Sporta preču veikals "Komanda"; Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art"; Dzeramais ūdens "VICHY"; Apsardzes firma "G4S"; Ballīšu un pasākumu organizētāji "Izsauc Ballīti", kā arī ēdināšanas uzņēmums "Ģimenes saliņa".