Sestdien, 13.maijā, stadiona "Daugava" rezerves laukumā paredzēts aizvadīt "Blaķenes dienas amatieru futbola turnīru"! Dienas gaitā paredzētas daudz futbola spēles komandu starpā, kā arī vairākas individuālās stafetes līdzjutējiem, informē organizatori.

Dalībai turnīrā pieteikušās 22 komandas: "FK Blaķene", "Izsauc ballīti", "GalaksY", "1625 Liepāja", "RT Metāls" un "RT Metāls 2", "UPTK", "A.B.A.kompānija", "Priekule/Ruģi" un "Priekules SC", "Medze/BL Serviss", "Liepājas Centra draudze", "Vaiņode", "Dzelzsbetons MB", "FK Zvejnieks", "FK 365", "Liepaja Beach Cafe", "FK Nīca/OtankiMill", "SLV Pluss", kā arī trīs komandas no Lietuvas – "FK Vydmantai", "Fasoul FC" un "FC Klaipeda City".

Turnīra spēles sāksies jau pulksten  11 un norisināsies visas dienas garumā. Turnīra izspēles formāts paredz, ka pēc grupu turnīra izspēles komandas tiks sadalītas piecos mazākos turnīros – Zelta, Sudraba, Bronzas, Koka un Stikla. Šāds izspēles formāts ļaus komandas iedalīt apakšturnīros ar līdzvērtīgākiem spēku samēriem, tādējādi sniedzot iespēju visas dienas garumā katrai komandai cīnīties par iespēju uzvarēt turnīrā un saņemt balvas no turnīra organizatoriem un atbalstītājiem.

Pasākuma laikā tiks aizvadītas ne tikai futbola spēles, bet arī dažādas aktivitātes līdzjutējiem, būs pieejamas piepūšamās atrakcijas dalībnieku un skatītāju atvasēm, kā arī uz vietas būs iespēja iestiprināties ar īpašo piedāvājumu no restorāna "Vecais kapteinis".

Pasākuma titulsponsors: Barber Shop/Bārs "Blaķene". Atbalstītāji: Liepājas Olimpiskais Centrs, "WindUp", Sporta preču veikals "Komanda" un "Olymp sport", Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art", Apsardzes firma "G4S", ēdināšanas uzņēmums "Vecais kapteinis", "Liepājas papīrs", "OtankiMill", Liepājas teātris, koncertzāle "Lielais dzintars", tirdzniecības nams "Kurzeme", gastrobārs "Woodstock".