Sestdien, 14.maijā, Liepājas stadiona "Daugavas" rezerves laukumā, norisināsies vienas dienas ""Blaķenes" dienas futbola turnīrs". Dalībai pasākumā pieteikušās 14 komandas: "Liepājas Centra Draudze", "Komforts", "Raven"; "TEM-LVAGRO"; FK "Zvejnieks"; FK "Caljan"; "RT Metāls"; "Novadnieki"; "SLV PLUSS"; FK "UPTK"; FK "Nīca/OtankiMill"; "Okartes Akadēmija"; FK "Blaķene".

Turnīra spēles sāksies jau pulksten 11 un norisināsies visas dienas garumā. Turnīra izspēles formāts paredz, ka pēc grupu turnīra izspēles komandas tiks sadalītas trīs mazākos turnīros – Zelta, Sudraba un Bronzas. Šāds izspēles formāts ļaus komandas iedalīt apakšturnīros ar līdzvērtīgākiem spēku samēriem, tādējādi sniedzot iespēju visas dienas garumā katrai komandai cīnīties par iespēju uzvarēt šajos turnīros un saņemt balvas no organizatoriem un atbalstītājiem.

Turnīru aicina apmeklēt ne tikai sporta pasākuma dalībniekus, bet arī līdzjutējus, jo arī tiem būs iespēja tikt pārsteiguma balvām!

Sacensības norisinās ar Liepājas valstpilsētas domes finansiālu atbalstu.

Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs "Blaķene"; Liepājas Olimpiskais Centrs; Naktsklubs "BIG7", Reklāmdrukas uzņēmums "WindUp"; Sporta preču veikals "Komanda"; Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art"; Dzeramais ūdens "VICHY"; Apsardzes firma "G4S"; Ballīšu un pasākumu organizētāji "Izsauc Ballīti", kā arī ēdināšanas uzņēmums "Ģimenes saliņa".