Basketboliste Adelīna Urtāne pievienojusies aizvadītās sezonas Latvijas čempionāta sudraba medaļas ieguvējai "Liepāja"/LSSS, informē komanda, ziņo LETA.

Urtāne pagājušajā sezonā spēlēja "Douglas" Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) starptautiskās grupas komandā "Ogre". Viņa piecās spēlēs vidēji izcēlās ar 6,2 punktiem, 5,6 atlēkušajām bumbām un 1,2 rezultatīvām piespēlēm.

"Nebiju domājusi, ka kādreiz spēlēšu Liepājā, taču man patiess prieks, ka esmu šeit. Attālums ir tas, kas sākumā lika šaubīties par Liepāju, taču tas nav nepārvarams šķērslis, galvenais ir atcerēties, kāpēc tu to dari un sekot savam mērķim, un tad jau viss pārējais dzīvē pakārtosies tavā labā," klubs citē basketbolistes teikto. "Spēlēt un trenēties Liepājā man ir liels izaicinājums. Pierādīšu, ka es to varu un kopā tieksimies uz uzvarām."

"Priecājamies, ka Urtāne turpmāk pārstāves Liepājas komandu. Viņas darba ētika, attieksme un pats galvenais atbalsts apkārtējiem lieliski iederas gan Liepājas Sporta spēļu skolas sistēmā, gan mūsu komandā. Adelīnai vēl jākrāj pieredze šādā līmenī, jo līdz šim tikai neilgu laiku spēlējusi jaunatnes līgā un Ogres komandā sieviešu līgā, bet zinu, ka tuvākā vai tālākā nākotnē viņa sasniegs savus mērķus," spēlētāju slavē treneris Rūdolfs Rozītis.

"Paldies Ogres basketbola skolai un īpaši trenerim Edgaram Ikstenam, kurš ieguldījis lielu darbu, lai palīdzētu Adelīnai kļūt par tādu spēlētāju, kāda viņa ir tagad," piebilsts speciālists.

Liepājnieces pagājušajā sezonā LSBL finālā ar 58:85 piekāpās "TTT Rīga".