Pēc sarežģītā pavasara un raibās vasaras, mūsu vadošās basketbola komandas ir gatavas uzsākt savu trešo basketbola sezonu, sestdien, 3.oktobrī savā laukumā uzņemot principiālos pretiniekus, informē biedrības valdes loceklis Normunds Atvars

Vīru komanda pulksten 14 tiksies ar BK "Ventspils", bet mūsu meitenes pulksten 16:30 tiksies ar "TTT Rīga" komandu.

Jau rakstījām par biedrības padarīto kopš šī gada pavasara. Tagad par gaidāmajām spēlēm.

BK "Liepājas" spēlē, kā jau ierasts no iepriekšējām sezonām, skatītājiem tiks piedāvāta dažāda izklaide, proti, par noskaņojumu rūpēsies Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, ar deju priekšnesumiem uzstāsies deju grupa "Pulss", nemainīgi muzikālo noformējumu sarūpēs pūtēju kopa "Jautrie sienāži" un BJC lielais orķestra sastāvs ar defilē priekšnesumu spēles puslaikā, skatītājiem tiks piedāvātas dažādi našķi un gardumi "Lotte" bufetē, būs "Liepājas basketbols" atribūtikas tirdzniecība, kancelejas preču veikala "Rūtiņa" "uzsaukumu" konkurss, mazo draugu stūrītis, "Blue Shock" izklaides vieta, puslaika konkurss sadarbībā ar "Liepājas SEZ" kā arī iepriekšējās sezonas izskaņā ieviestā basketbola atrakciju mašīna. Tajā varēs piedalīties katrs interesents, samaksājot kā ziedojumu 0,50 eiro par divām dalībām atrakcijā, un labāko no rezultātiem piefiksēsim, lai pašu labāko, precīzāko prēmētu ar "Liepājas enerģijas" sarūpēto balvu. Noteikumi vienkārši: atvēlētajā laikā jāizpilda basketbola metieni ar divām speciālām basketbola bumbām, un jātrāpa pēc iespējas vairāk metienu.

Atgādinājums: spēles biļetes ir nopērkamas katru dienu visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās kā arī LOC info centra kasē jebkurā darba dienā no pulksten 9:00 līdz pulksten 19:00. Lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi. Ieejas maksa: 3 eiro; bērniem no 7.gadu vecuma, skolēniem un studentiem, uzrādot apliecības 1 eiro, savukārt pensionāriem, invalīdiem, bērniem līdz 6 gadu vecumam, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

Komanda informē, ka uz šiem basketbola svētkiem tā piedāvā skatītāju ērtībām otro skatītāju tribīni, lai visi basketbola draugi varētu izbaudīt basketbola atmosfēru.

Dienas otrajā spēlē, kas sāksies pulksten 16.30, laukumā dosies arī mūsu dāmu komanda, kura ar citādu noskaņojumu sagaida pirmo sezonas spēli pret "TTT Rīga". Pretēji vīru komandai, lielākais vairākums no iepriekšējās sezonas meitenēm ir izdevies saglabāt sastāvā, lai arī prom ir devušās tieši dažas no komandas līderēm. SBK "Liepāja/LSSS" sastāvā arī šosezon redzēsim talantīgās liepājnieces Līnu Locenieci, Katrīnu Trankali, jau studentu lomā iejutušās Elvija Veršele, Ketija Vihmane un Daniela Grigorjeva, kurām pievienojušās divas vienaudzes no citām pilsētām kā saldeniece Raivita Koreņika un rīdziniece Eva Indriķe, tāpat komanda turpinās spēlēt Latvijas "3x3" izlašu spēlētājas Katrīna Petermane un Rūta Stiprā (pirms laulībām bija zināma kā Veidere). Bez jau minētajām spēlētājām Kaspara Mājenieka rīcībā ir gados vēl jaunākās meitenes Madara Treimane (2003.gads), Karlīna Kalna (2004.gads) un divas 2006.gadā dzimušās liepājnieces Sanija Brikmane un Madara Šmite. Kā vienīgā leģionāre mūsu komandas pieteikumā šobrīd ir amerikāņu basketboliste Lidija Riversa, kura vēl nav aizvadījusi treniņus ar komandu, jo, ievērojot "Covid-19" noteiktos kritērijus, atrodas pašizolācijā.

Pusmēnesi vēlāk kā vīru komanda mūsu dāmu komanda uzsāka gatavošanos gaidāmajai sezonai, bet, protams, vairākas no meitenēm trenējās individuāli vai nelielā skaitā pie treneriem Kaspara Mājenieka un Nika Lagzdiņa. Arī pārbaudes spēles komanda aizvadīja tikai divas, burtiski dienu pēc tam, kad bija aizvadījušas pirmo treniņu "pieci pret pieci" Liepājā ieradās jaunizveidotā, talantiem pārbagātā "Latvijas Universitātes" komanda, pret kuru tika piedzīvots zaudējums ar 66:73 laukumā, bet vakar, 30.septembrī viesos zaudējums jau daudz līdzvērtīgākā cīņā ar 59:68, zaudējot pēdējo ceturtdaļu ar 7 pret 17. Šajās abās spēlēs nepiedalījās Rūta Stiprā, mūsu leģionāre Riversa, kā arī Līna Loceniece pirmajā pārbaudes spēlē. Tādējādi varam teikt, ka komanda vēl nebūt nav gatava sezonas startam, jo uz pirmajām spēlēm būs jāiztiek bez nepiekāpīgās Rūtas Stiprās un Lidijas Riversas. Neskatoties uz to, komanda ir apņēmīga sezonas gaitā kāpināt savu meistarību, lai sezonas izskaņā cīnītos par augstākā kaluma medaļām!

Lūgums ievērot valstī noteiktos "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanas pamatprincipus!