Sestdien, 12. augustā, atpūtas vietā "Beberliņi" otro gadu tiks rīkotas atklātā ūdens distanču peldēšanas sacensības – Liepājas atklātais peldējums. Sacensību distancēs no 100 līdz 2000 metriem startēt apņēmušies dalībnieki no Rīgas, Jelgavas, Bauskas, Ventspils un citām Latvijas pilsētām, kā arī no Lietuvas. Rīkotāji aicina papildus interesentus reģistrēties sacensībām vēl klātienē sestdien.

Jauni dalībnieki no 7 gadu vecuma varēs reģistrēties Liepājas atklātā peldējuma vienai vai vairākām distancēm sestdien Beberliņos no pulksten 10.30 līdz 11.30. Sacensībās Beberliņu ūdenskrātuvē dalībnieki tiks iedalīti septiņās vecuma grupās un četros dažāda garuma peldējumos - "VeloRoņa 100", "Čili Pizza 400", "LATSWIM 1000" un "Eugesta 2000" metru distancēs. Dalībniekiem distanci ļauts veikt jebkurā peldēšanas stilā un tērpā, bet nav atļauts izmantot peldēšanas palīglīdzekļus, izņemot drošības pludiņu.

Sacensību rīkotāji norāda, ka ikviens sacensībām reģistrētais dalībnieks saņems starta paciņas ar sacensību atbalstītāju produkciju, kā arī tiks nodrošināta mantu glabātuve, velo novietne un oriģināla dizaina medaļa par dalību sacensībās.

Godalgoto trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņems organizatoru speciālbalvas, atbalstītāju produkciju no uzņēmuma "Eugesta", dāvanu kartes no Liepājas piedzīvojumu parka "Tarzāns", Ziemeļeiropas neskartās dabas radīta, augstākās klases kosmētikas zīmola "MARENCE", aktīvās atpūtas parka "BB Wakepark", peldēšanas un triatlona inventāra veikala "Latswim" un balvas no Liepājas Olimpiskā centra. Picērija "Čili Pizza" 400 metru laureātiem pasniegs īpašās specbalvas. Viens no sacensībās reģistrētajiem dalībniekiem varēs izlozes kārtībā tikt pie "VeloRoņa" lielās balvas.

Liepājas atklāto peldējumu vadīs Kurzemes radio dīdžejs un atklāto peldējumu lietpratējs Māris Dadzis.


Organizatori aicina līdzjutējus atbalstīt dalībniekus klātienē, jo Beberliņu ūdenskrātuve ir ļoti pateicīga, lai vērotu garo distanču peldētājus – viņiem sekojot visā peldējuma garumā.

Distanču peldēšanas sacensības atklātā ūdenī "Liepājas atklātais peldējums" organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs "VeloRonis" ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības atbalstu. Vairāk informācijas par Liepājas atklāto peldējumu pieejama mājaslapā.

Pasākuma programma:
10.30 – 11.30 Reģistrācija
12.00 Atklāšanas ceremonija, informācija, iesildīšanās
12.30 starts "VeloRoņa" 100 m peldējums bērniem (A, B grupa)
12.40 starts "VeloRoņa" 100 m peldējums tautas klasē (C – G grupa)
12.50 starts "Latswim" 1000 m peldējums sievietēm, vīriešiem
13.30 starts "Čili Pizza" 400 m peldējums sievietēm
13.40 starts "Čili Pizza" 400 m peldējums vīriešiem
14.00 starts "Eugesta" 2000 m peldējums sievietēm, vīriešiem
~15.00 Apbalvošana