Aizvadītajā nedēļas nogalē notika Liepājas atklātais čempionāts sporta vingrošanā, kurā piedalījās vingrotājas no Liepājas Daugavpils, Ventspils, kā arī viesi no Lietuvas, informē Liepājas Kompleksā sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sacensību pirmajā dienā vingrotājas sacentās daudzcīņā. Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes dažādās vecuma grupā ieguva godalgotas vietas. Seniorēm 2. vieta Aleksandrai Tiščenko, 3. vieta Endijai Grantiņai. Juniorēm 1. vieta Marijai Petrovai, 2. vieta Varvarai Goišikai, 3. vieta Viktorijai Kurlovičai. Pre-juniores šoreiz bez godalgām, bet 5. sporta klasē augstākais sasniegums Aljanai Guļņevai 4. vieta. Arī 4. sporta klases vingrotājas nepakāpās augstāk par 6. vietu.

Sacensību otrajā dienā Liepājas atklātais čempionāts sporta vingrošanā turpinājās atsevišķos daudzcīņas veidos. Marijai Petrovai 1. vietas vingrojumā uz baļķa un brīvajās kustībās, 2. vietas līdztekās un atbalsta lēcienā. Aleksandrai Tiščenko  2. vieta brīvajās kustībās. Endijai Grantiņai 3. vietas atbalsta lēcienā un līdztekās. Alijanai Guļņevai 2. vietas vingrojumā uz baļķa, līdztekās un atbalsta lēcienā.

Liepājas Kompleksās sporta skolas sporta vingrošanas trenere Irina Daņilova ar aizvadītajām sacensībām ir apmierināta: "Pēdējo reizi starptautisks turnīrs mums notika pirms diviem gadiem, beidzot atkal varam sagaidīt viesus no citām valstīm. Ar mūsu meiteņu sniegumu esmu apmierināta, ir daudz medaļu, īpaši vecākajās grupās. Sacensībās uzvarēja vingrotāja no Ukrainas, kura šobrīd pārstāv Lietuvu."