Sestdien, 16.oktobrī, Liepājas Olimpiskajā Centrā tika aizvadītas pirmās Liepājas pilsētas basketbola čempionāta spēles. Pie pirmām uzvarām tika "Lesjofors", "Gavieze", "Nīca/BLi" un "Oskara Transports" komandas.

Pirmās divas spēles tika aizvadītas 2. divīzijas ietvaros, un attiecīgi pie uzvarām tika "Lesjofors" un "Gavieze" vienības. Vispirms atklāšanas spēlē pie uzvaras tika "Lesjofors" komanda, kas apspēlēja SK "Jumtu" ar 60:45. Šajā spēlē izšķirošais moments izradījās otrais puslaiks, kurā "Lesjofors" komanda atļāva pretiniekiem iemest savā grozā tikai 14 punktus. Dienas otrajā spēlē "Gaviezes" komanda, jau uzvaras "pamatus" ielika pirmajā ceturtdaļā, kad izvirzījās vadībā ar 10 punktiem. "Liepājas Universitātes" komanda atlikušajā spēles laikā, nespēja lauzt spēles gaitu, un beigās zaudējums ar 70:59. Uzvarētājiem labākais ar 22 gūtajiem punktiem bija Agris Šļoža.

Liepājas spēcīgāko divīzijas čempionātu atklāja "Nīca/BLi" un "Promenades Hotel" komandas. "Nīca/BLi" komanda šajā "mačā" izradījās labāki, un beigās pelnīta uzvara ar 89:76. Uzvarētājiem lielisku spēli demonstrēja Arnis Ate 25 punkti un komandas kapteinis Toms Fricbergs 22 punkti. Dienas pēdējā spēlē laukumā devās "Oskara Transporta" un "Kempings ODS" komandas. Esošie čempioni "Oskara Transports" nodemonstrēja stabilu sniegumu visas spēles garumā uzvarot visās ceturtdaļās, un beigās izcīnot stabilu uzvaru ar 91:64. Uzvarētājiem labākais ar 19 gūto punktu bija Niks Lagzdiņš, savukārt "Kempinga ODS" komandu no zaudējuma neglāba arī komandas kapteiņa Dāvja Silenieka 31 gūtie punkti.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā. Vispirms trešdienas vakarā pulksten 19:00 tiks aizvadīta viena 2.divīzijas spēle starp "LSSS" un "Kraukļi" komandām. Savukārt sestdien, 23.oktobrī, norisināsies četras 2.kārtas spēles no pulksten 10:00. Pirmās divas spēles notiks 2.divīzijas ietvaros, bet pēdējās divas 1.divīzijas komandas ietvaros. Atgādinām, ka Covid-19 ierobežojuma dēļ, čempionāts notiek bez skatītāju klātbūtnes.