Kristīna Petermane arī nākamajā sezonā pārstāvēs "Liepāja"/LSSS komandu, informē vēju pilsētas basketbola klubs, ziņo LETA.

33 gadus vecā basketboliste līdzšinējā karjerā tikai vienu sezonu pavadījusi ārpus Liepājas. Iepriekšējā sezonā uzbrucēja 11 Baltijas līgas spēlēs vidēji guva 3,5 punktus, izcīnīja 2,8 bumbas zem groziem un izdalīja 1,5 rezultatīvas piespēles.

Petermane pauž gandarījumu, ka var turpināt karjeru pilsētā, kurā dzīvo ar ģimeni un strādā.

"Novērtēju to, ka treneri un vadība novērtē manu sporta pieredzi un cīņas sparu. Varu daudz no Kaspara un Reiņa mācīties savam arī pamata treneres darbam. Ar prieku palīdzēšu jaunākām meitenēm attīstīties un pilnveidoties gan sporta laukumā, gan ārpus tā, lai Liepāja var lepoties ar profesionālām basketbolistēm," klubs citē Petermanes teikto.

Liepājas komandas galvenais treneris Kaspars Mājenieks atzīmē, ka Petermane ar savu darba ētiku rāda piemēru jaunajām spēlētājām.

"Kristīnai komandas intereses ir svarīgākas par savu individuālo statistiku. Es Kristīnu vērtēju ļoti augstu gan kā spēlētāju, gan kā cilvēku," pauž Mājenieks.

Petermane ir arī Latvijas 3x3 sieviešu basketbola izlases spēlētāja. Pērn viņa kopā ar Baibu Eglīti, Ievu Kūlīti un Lieni Stalidzāni izcīnīja Eiropas kausa bronzas medaļas.

Jau ziņots, ka sieviešu komandā līgums ir noslēgts arī ar Rūtu Stipro (iepriekš Veideri) un pagarināts līgums uz vairākām sezonām ar galveno treneri Kasparu Mājenieku.

Liepājas sieviešu basketbola komandai aizvadītajā sezonā tika piešķirta otrā vieta Latvijas čempionātā. Baltijas līgā liepājnieces izcīnīja bronzu.