Dārgāko siltumu par vienu kvadrātmetru Latvijā saņem nams Autoru ielā 4, Liepājā, kur iedzīvotāji par apkuri maksā 1,78 latus kvadrātmetrā.

Tā liecina "Re:Baltica" pētījums "Karstie Rēķini". Namu  Autoru ielā 4 apkalpo SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs".

Otra lielākā maksa par apkuri Latvijā ir SIA "Inviana" apkalpotajam namam Laimas ielā 2, Siguldā – 1,71 lats par kvadrātmetru, bet trešos lielākos apkures rēķinus saņem tie Vilku ielas 12 Cēsīs nama iedzīvotāji, kuriem siltumu piegādā SIA JGA (1,57 lati par kvadrātmetru).

Pētījumā tika noskaidroti arī tie siltuma piegādātāji, kuri nodrošina lētāko apkuri, rēķinot uz vienu kvadrātmetru. 31 santīmu par vienu kvadrātmetru maksā Elkoņu ielas 5/9 nams Liepājā, kuram siltumu piegādā šā paša nama īpašnieku biedrība. Salīdzinoši zemi apkures rēķini ir arī "Rīgas namu pārvaldnieka" sildītajam namam Kurzemes prospektā 46 (35 santīmi par kvadrātmetru) un Kurzemes prospektā 58 (38 santīmi par kvadrātmetru). Trešā mazākā maksa par siltumu ir SIA "Jūrmalas siltums" apsaimniekotajam namam Saldus ielā 5, kura iedzīvotāji maksā 35 santīmus par kvadrātmetru.

Datus, kas iesūtīti līdz šā gada 16. janvārim, apkopojis Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs "Re:Baltica", raksta db.lv.

No visas Latvijas savu rēķinus iesūtīja 443 nami, bet no Liepājas - 23 nami.