No 22.novembra līdz 15.decembrim Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Tehnoloģiju koprades telpā, Autoru ielā 4/6 jaunieši no 14 gadu vecuma, kā arī pieaugušie, aicināti apmeklēt trīs dažādas meistarklases Ziemassvētku noskaņās – "Auduma somas apdruka", "Elektroniskā dekora izstrāde" un "Prāta spēles izgatavošana", informē Zinātnes un izglītības inovāciju centrs.

Pavisam drīz, kad logos piesals pirmās sniegpārslas un mājās jau valdīs piparkūku smarža, laicīgi sarūpētas dāvanas ģimenei un draugiem būs drošākais veids, kā pasargāties no Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās drudža.

Tā kā mūsdienu pasaulē arvien straujākus apgriezienus uzņem informāciju tehnoloģiju un grafiskā dizaina jomu piedāvātās iespējas, tad arī ZIIC meistarklasē "Auduma somas apdruka" dalībnieki apgūs daļu no auduma apdrukas industrijas un izgatavos personalizētu somu, ar ko iepriecināt ģimenes locekļus Ziemassvētkos.

Meistarklasē "Elektroniskā dekora izstrāde" dalībnieki iepazīsies ar inženierzinātnes pamatiem, apgūstot lodēšanas pamatus un izveidojot  elektronisku rotaļlietu, ko iekārt Ziemassvētku eglītē.

Savukārt meistarklasē "Prāta spēles izgatavošana" ikvienam būs iespēja izstrādāt individuālu puzles dizainu un apgūt materiālapstrādes iekārtas darbības principus, tādējādi sarūpējot saviem tuvākajiem aizraujošu un saliedētu Ziemassvētku vakaru.

Dalības maksa vienā meistarklasē ir 10 eiro (ieskaitot PVN).

Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu: https://saite.lv/FNq. Nodarbības norisināsies no pulksten 15.30 – 17.30. Vietu skaits ir ierobežots.