Pirms rudens sezonas un jaunā skolas gada uzsākšanas, tradicionāli divu dienu garumā – 25.un 26.augustā Liepājas Rožu laukumā tiks rīkots ikgadējais Vasaras ražas tirdziņš. Tirdziņā sastapsiet tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotājus, zemniekus un mājražotājus ar pašu gatavotām un audzētām vasaras ražas veltēm, portālu informēja Biedrības "Etno Liepāja" vadītāja Madara Lubāne.

Lielā vasaras ražas un labumu izrādīšana un tirgošanās norisināsies piektdien no pulksten 10 līdz 18 un sestdien no pulksten 10 līdz 17. Tirdziņa organizatori Biedrība "Etno Liepāja" ar savām aktivitātēm vēlas popularizēt Latvijas mājražotājus, mazos uzņēmējus, biteniekus, aldarus un vīndarus, rotkaļus un rokdarbu meistarus, kā arī mudināt pircējus iegādāties produkciju tieši no ražotājiem. Cilvēki tiek aicināti Vasaras ražas tirdziņā iegādāties veselīgu pārtiku no dabīgām Latvijas izejvielām un dabas veltēm.

Augusta beigās īstais ogu ražas laiks, gaidāms plašs piedāvājums no Rendas, Jelgavas, Aizputes, Ventspils un Garkalnes vīndarītavām. Būs arī ogu un ingvera dabīgās  konfektes un marmelādes. Varēsiet iegādāties dārza augus un ziemcietes, kurām augusts ir īsti piemērots stādīšanas laiks.

Vasaras ražas tirdziņā tiks tirgots govs un aitas piena saldējums, gardas štriceles un plātsmaizītes, pašu ceptas piparkūkas, 100% dabīgu maizi no Kuldīgas novada. Ja vēlēsieties iegādāties gardus cietos un puscietos sierus, tad tos piegādās no Madonas un Aizkraukles novadiem, mājas desas, putraimdesas un kūpinātas vistas būs no Salaspils un Salacgrīvas. 100% dabīgus riekstu un mandeļu sviestus un citus našķus no Ķekavas novada, kas domāti veģetārās ēdienkartes piekritējiem.

Gatavojoties jaunajam skolas gada sākumam, tirdziņā varēs iegādāties daudz dažādus amatnieku darīnātus bērnu apģērbus. Latvijā pazīstami dizaineri piedāvās adītus vilnas mēteļus, džemperus, cepures un šalles no Salaspils un Mārupes novadiem. Rudens sezonai iestājoties, nedrīkst aizmirst arī par vajadzību sarūpēt skaistus tērpu aksesuārus, rotas no vara, sudraba, akmens, pērlēm un ziediem, kā arī modernas audumu somas. Katrs tirgus apmeklētājs būs apmierināts ar plašo piedāvājumu, laipni aicinām uz lielo andelēšanos Vasaras ražas tirdziņā!