Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz jūnija mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 404. vai 422. kabinetā, informē Liepājas Izglītības pārvalde.

Pieteikšanās uz jūnija nodarbībām, aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/LIP-junijs

1.jūnijā pulksten 15.00 – 16.30 praktiska nodarbība "Joga un koncentrēšanās"
, nodarbības vadītāja Evija Branta, jogas un veselības centra "Kundal" jogas pasniedzēja.
Apraksts: elpošanas vingrojumi un meditācija attīsta apzināšanos, līdz ar to labāku spēju fokusēties. Kustības uzlabo veselību, apasiņo smadzenes un cilvēks paliek modrāks.  Cilvēks  var iemācīties labāk atpazīt  un vadīt savas emocijas, un prāta stāvokļus ar jogas palīdzību. Joga palīdz un attīsta koncentrēšanās spējas.
Mērķauditorija: ikviens Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes iedzīvotājs, kuru interesē darbs ar sevi, joga un koncentrēšanās nozīme jogas laikā.
Pieteikšanās: līdz 29.maijam.

6.jūnijā pulksten 17.00 – 18.30 informatīva nodarbība "Montesori pedagoģija", semināra vadītāja Diāna Grundmane, pirmsskolas un Montesori skolas skolotāja.
Apraksts: nodarbības laikā būs iespēja iepazīties ar Marijas Montesori pedagoģijas pamatprincipiem, pieeju un metodēm. Gūt priekšstatu par Montesori materiāliem un to praktisko pielietojumu.
Mērķauditorija: Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecāki.
Pieteikšanās: līdz 2.jūnijam.

8.jūnijā pulksten 17.00
18.30 maksas praktiskā nodarbība "Mudras, kā lielisks palīgs ikdienas labsajūtai", nodarbības vadītāja Eva Millere, jogas pasniedzēja.
Apraksts: nodarbības laikā būs iespēja uzzināt kas ir "Mudras", kādos veidos mudras iedalās, kur tās var pielietot un cik ilgi tās ieteicams praktizēt. Būs arī praktiska darbošanās. Nodarbības beigās  relaksācijas meditācija.
Mērķauditorija: ikviens Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes iedzīvotājs, kam ir bijusi kāda pieredze ar jogu, elpošanas praksi, meditācijām, kā arī būs ļoti vērtīgs ikvienam, kas nekad nav praktizējuši nevienu no iepriekšminētā un vēlas sevi pilnveidot.
Pieteikšanās: līdz 29.maijam.

Ņemot vērā vasaras periodu un atvaļinājumu laiku, Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra nodarbības iedzīvotājiem atsāksies septembrī.