Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu aicina vecākus pieteikt bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem bezmaksas vispārattīstošajām veselības vingrošanas nodarbībām. Pirmās nodarbības notiks 2. jūnijā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nodarbības notiks LOC Galda tenisa zālē (2. stāvs, 204. kabinets). Šobrīd nodarbības tiks organizētas bērniem no 7 līdz 12 gadiem divās grupās, ievērojot visus nepieciešamos epidemioloģiskos drošības pasākumus.

Jūnijā un jūlijā nodarbības norisināsies divas reizes nedēļā otrdienās un ceturtdienās, taču sākot ar augustu vienu reizi nedēļā. Vecākiem ir iespēja pieteikt bērnus uz grupu pl. 9.30 vai pl. 10.45. Nodarbības vadīs fizioterapeite Santa Eglīte.

Nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību, stiprināt dziļo muskulatūru un uzlabot stāju. Lai nodrošinātu efektivitāti un noturīgāku rezultātu vingrošanai, viens bērns var piedalīties 18 nodarbību ciklā (trīs līdz četri mēneši).

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem un epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju. Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363. Uz nodarbību jāņem līdzi savs vingrošanas paklājiņš vai neliels dvielis.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:
• neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
• ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
• ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
• jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
• nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
• izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
• nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.
Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 63 404 747 vai